Podstawy kettlebell – Sanok (za darmo)

Podstawy kettlebell – Sanok (za darmo)

W poniedziałek 10 czerwca Lech LEON Kledzik poprowadził w Sanoku bezpłatne 3-godzinne szkolenie „Podstawy kettlebell”. Szkolenie byłoby niemożliwe bez Moniki i Marcina Wojdyła właścicieli klubu Energy Fitness Club. To oni zaprosili Leona do Sanoka. Oni też udostępnili bez pobierania jakichkolwiek opłat salę i sprzęt. Bez nich to szkolenie nie byłoby możliwe.

Czego uczył Was Leon podczas “Podstawy kettlebell – Sanok”? Po krótkim rysie historycznym dowiedzieliście się na czym polegają różnice między najważniejszymi nurtami w kettlebell: rosyjskim – giriewoj sport i amerykańskim – hardstyle. Dalej już tylko praktyka. Podstawowego ćwiczenia kettlebell – swingu uczyliśmy się zgodnie z zasadami obowiązującymi na Wschodzie. Z kolei tureckiego wstawania, sztandarowego ćwiczenia hardstyle uczyliśmy zgodnie z zasadami tej amerykańskiej szkoły. Jako ciekawostkę LEON prezentował tez wstawanie radzieckie. To technika tureckiego wstawania obowiązująca do czasu nim  15-16 lat temu powstał kierunek hardstyle.

W szkoleniu uczestniczyło niemal 30 osób. Wszyscy otrzymali certyfikaty potwierdzające jego ukończenie.

Zaznaczamy, że ani gospodarze kursu, ani prowadzący go instruktor nie korzystają z jakiejkolwiek formy dofinansowania skądkolwiek. To czysta, bezinteresowna działalność społeczna. A oto kilka zdjęć ze szkolenia: “Podstawy kettlebell – Sanok”

Macie pytania w temacie: Podstawy kettlebell – Sanok (za darmo)? Napiszcie do nas – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Może jesteście zainteresowani aby LEON zorganizował podobne szkolenie w Waszej miejscowości, w Waszym klubie? Skontaktujcie się z nim. Niewykluczone, że uda się to zorganizować. Tel. 660786972