Bezpłatne szkolenia bulgarian bag i kettlebell w Rybniku

Bezpłatne szkolenia bulgarian bag i kettlebell w Rybniku odbyły się w niedzielę 19 stycznia 2020. Gospodarzem był klub CrossFit Black Ground, któremu dziękujemy za zaproszenie i nieodpłatne użyczenie sali. Przy okazji dziękujemy także Sklep Fitness LEON, który udostępnił nam worki bułgarskie potrzebne do przeprowadzenia szkolenia. Przypominamy, że sklep Fitness LEON daje Wam gwarancję najniższej ceny na oryginalne worki bułgarskie.

Oba szkolenia poprowadził Lech LEON Kledzik. Najpierw 3 godziny z workami “Podstawy bulgarian bag” a po krótkiej przerwie 3 godziny z kulami “Podstawy kettlebell”. Przypominamy, że LEON za prowadzenie tej formy szkoleń nie otrzymuje jakiegokolwiek wynagrodzenia – to czysta działalność społeczna.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń.

Macie pytania dotyczące: “Bezpłatne szkolenia bulgarian bag i kettlebell w Rybniku”? Napiszcie do nas. Chętnie odpowiemy też na wszelkie pytania jeżeli do nas zatelefonujecie – 660786972. Zachęcamy do oglądnięcia fotorelacji z naszych poprzednich szkoleń. No i oczywiście namawiamy do śledzenia harmonogramu aby wiedzieć kiedy gdzie i jakie bezpłatne szkolenia odbędą się w najbliższym czasie.

A poniżej fotorelacja. Najpierw kettlebell:

A teraz worki. Obszerniejszą fotorelację ze szkolenia bulgarian bag znajdziecie na stronie współorganizatora szkolenia Bulgarian Bag Academy Poland