Bezpłatne szkolenia bulgarian bag w Lublinie i Siedlcach

Bezpłatne szkolenia bulgarian bag w Lublinie i Siedlcach

3 i 4 sierpnia wraz z Bulgarian Bag Academy Poland współorganizowaliśmy bezpłatne, 3 – godzinne szkolenia z podstaw treningu z workiem bułgarskim w Lublinie i w Siedlcach.

Oba szkolenia poprowadził Lech LEON Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Chcemy tu wyraźnie zaznaczyć, że za swoje szkolenia Leon nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia, ani nawet zwrotu kosztów. W Siedlcach Leonowi asystował Wojciech Pasiak. Wojtek jest instruktorem bulgarian bag (lvl 2).

Poniżej kilka zdjęć i film z Lublina. Namawiamy do zobaczenia PEŁNEJ FOTORELACJI ZE SZKOLENIA BULGARIAN BAG W LUBLINIE

 

Poniżej możecie zobaczyć jak było w Siedlcach. Zachęcamy do obejrzenia PEŁNEJ FOTORELACJI ZE SZKOLENIA BULGARIAN BAG W SIEDLCACH

 

Jesteście zainteresowani zorganizowaniem w Waszej miejscowości, w Waszym klubie bezpłatnego szkolenia kettlebell lub z workami bułgarskimi? takiego jak np. opisane tu: “Bezpłatne szkolenia bulgarian bag w Lublinie i Siedlcach”?  Napiszcie do nas. Możecie też dzwonić bezpośrednio do LEONA, który osobiście prowadzi większość tych szkoleń. Telefon 660786972.

no i na koniec bardzo ważne pytanie, które często nam zadajecie: gdzie i jaki worek kupić? Zanim odpowiemy chcemy zwrócić Waszą uwagę na fakt, że worek bułgarski jest objęty ochroną patentową na terenie USA i Unii Europejskiej. Ochrona ta dotyczy nie tylko nazwy ale i wzoru towarowego. Produkcja i sprzedaż “podróbek” nie będących oryginalnymi wyrobami firmy suples ltd jest karalna, a ich kupno wysoce nieetyczne. No ale wróćmy do pytania gdzie kupić, oryginalny, ręcznie robiony w Bułgarii worek? Zdecydowanie rekomendujemy sklep Fitness LEON. Jako bezpośredni (i jedyny w Polsce) przedstawiciel suples ltd daje on gwarancję najniższych cen w Europie (!) poza Bułgarią.