Bezpłatne szkolenia bulgarian bag: Żary i Poznań

Bezpłatne szkolenia bulgarian bag:  Żary i Poznań poprowadził 7 i 8 września 2019 Lech LEON Kledzik.

W Żarach ugościł nas Paweł Malinowski w swoim klubie “Malinowski Team”.

Na stronie www współorganizatora szkolenia: Bulgarian Bag Academy Poland znajdziecie PEŁNĄ FOTORELACJĘ – bezpłatne szkolenie bulgarian bag Żary.

Dzień później (8 września) LEON przyjechał do Poznania. Tego szkolenia miało nie być bo żaden z miejscowych klubów nie odpowiedział na naszą prośbę o użyczenie nieodpłatnie sali. Żaden ale z jednym wyjątkiem: zaprosił nas Krzysztof Stern do swego klubu Iron Arena – dziękujemy!

Na stronie www współorganizatora szkolenia: Bulgarian Bag Academy Poland znajdziecie PEŁNĄ FOTORELACJĘ – bezpłatne szkolenie bulgarian bag Poznań.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym grafikiem naszych bezpłatnych szkoleń, kursów instruktorski i obozów. Jeżeli chcecie abyśmy odwiedzili Wasz klub i zorganizowali bezpłatne szkolenie kettlebell lub bulgarian bag – napiszcie do nas. Możecie też kontaktować się telefonicznie z LEONEM, który większość szkoleń prowadzi osobiście: tel. 660786972.

Na koniec pragniemy zaznaczyć, że ani Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness ani Bulgarian Bag Academy Poland nie otrzymują skądkolwiek jakiejkolwiek pomocy czy dofinansowania. Wszystkie bezpłatne szkolenia prowadzone są w pełni bezinteresownie.