Bezpłatne szkolenia kettlebell i bulgarian bag w Rewalu

Bezpłatne szkolenia kettlebell i bulgarian bag w Rewalu oraz Gryfinie

14 grudnia w Nak Muay Rewal  Lech LEON Kledzik poprowadził bezpłatne szkolenia z odważnikami kettlebell i workami bułgarskimi. Każde ze szkoleń trwało 3 godziny. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty ukończenia. Przypominamy, że Lech LEON Kledzik prowadzi te szkolenia całkowicie bezinteresownie. Nie otrzymuje znikąd jakiegokolwiek dofinansowania czy zwrotu kosztów.

Następnego dnia LEON odwiedził w Gryfinie klub “Dynamika Fitness” w którym poprowadził 3-godzinne szkolenie z workami bułgarskimi. Asystowała mu dzielnie właścicielka klubu, instruktor bulgarian bag – Asia Szczupak.

Zainteresowała Was informacja o  “Bezpłatne szkolenia kettlebell i bulgarian bag w Rewalu i Gryfinie”? Jeżeli chcielibyście aby LEON poprowadził taki bezpłatny kurs w Waszym klubie – napiszcie do nas. możecie też zadzwonić bezpośrednio do LEONA: 660786972. Troszeczkę będziecie musieli poczekać. Zazwyczaj terminy są pozajmowane na kilka miesięcy w przód. Uzbroicie się jednak w cierpliwość: LEON na pewno do Was przyjedzie i na pewno nie będzie za to chciał pieniędzy.

Popatrzcie na relacje z naszych poprzednich szkoleń

Zachęcamy też do zapoznania się z naszym grafikiem bezpłatnych szkoleń i kursów instruktorskich w 2020 roku.

A poniżej zdjęcia końcowe z Rewala oraz filmik z Gryfina

Bezpłatne szkolenia kettlebell i bulgarian bag w Rewalu

Pełną fotorelację z bezpłatnych szkoleń bulgarian bag w Rewalu i Gryfinie znajdziecie na stronie Bulgarian Bag Academy Poland