Bezpłatne szkolenie kettlebell “300 Maxwella” Konstantynów Łódzki

Bezpłatne szkolenie kettlebell “300 Maxwella” Konstantynów Łódzki

Trening 300 powtórzeń Maxwella ma w kettlebell kultową rolę. To powszechnie lubiany i bardzo uniwersalny zestaw ćwiczeń. Trening łączy w sobie elementy szkoły hardstyle i giriewoj sport.

Szkolenie odbyło się 11 maja w Konstantynowie Łódzkim. Salę i sprzęt nieodpłatnie użyczył klub Maniac Gym & Fitness, który był też współorganizatorem szkolenia. Bez wsparcia ze strony klubu, bezpłatne szkolenie kettlebell Konstantynów nie byłoby możliwe.

Szkolenie trwało 3 godziny. Przez pierwsze dwie uczestnicy poznawali techniki ćwiczeń wchodzących w skłąd treningu. Właściwy, ponad 20 minutowy trening był ukoronowaniem tej pracy. Uczestniczyło 20 osób. Prowadzący: Anna Tybura i Patryk Polit należą do najbardziej doświadczonych polskich instruktorów kettlebell. Oboje mają nie tylko uprawnienia instruktora kettlebell ale również różnych odważnikowych szkół jak np. rosyjskiej szkoły kettlebell – giriewoj sport czy amerykańskiej – kettlebell hardstyle.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty ukończenia szkolenia.

Chcecie się dowiedzieć więcej o treningu kettlebell “300 powtórzeń Maxwella”? Chcecie poznać inne treningi z odważnikami kulowymi? Odwiedźcie nasz dział “TRENINGI”

Zaznaczamy, że ani organizatorzy ani instruktorzy prowadzący szkolenie nie korzystają z jakiegokolwiek dofinansowania. Nie pobierają też za swoją społeczną pracę żadnej formy wynagrodzenia.

Statutowym celem Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness jest propagowanie ćwiczeń z odważnikami kulowymi. Podobnych organizacji jest w Polsce kilka czy kilkanaście. Żadna jednak, nawet w drobnym stopniu, nie organizuje tylu bezpłatnych szkoleń. Przeciętnie w ciągu roku nasi instruktorzy przepracowują społecznie 200 do 300 godzin. Rekordzistą w tej dziedzinie jest prezes Stowarzyszenia: Lech LEON Kledzik. Zazwyczaj około połowy wszystkich darmowych szkoleń prowadzona jest osobiście przez pana prezesa.

Sprawdźcie czy w Waszej okolicy organizowane są szkolenia i kursy instruktorskie kettlebell