Bezpłatne szkolenie kettlebell w Żarach

Bezpłatne szkolenie kettlebell w Żarach odbyło się 7 września 2019. Gościny udzielił klub Malinowski Team, któremu pragniemy gorąco podziękować za udostępnienie sali. Dziękujemy również Przemkowi Karczowi, który był inicjatorem szkolenia oraz Wojtkowi Pasiakowi za pomoc w organizacji.

Szkolenie społecznie poprowadził Lech “LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor wykładowca kettlebell. Przypominamy, że “instruktor wykładowca” to szkoleniowiec mający uprawnienia do prowadzenia kursów instruktorskich. LEON przeprowadził “Bezpłatne szkolenie kettlebell w Żarach” zupełnie bezinteresownie i nie pobrał za nie jakiegokolwiek wynagrodzenia.

Szkoleniowiec skoncentrował się na nauce techniki dwóch ćwiczeń: swingu i tureckiego wstawania (TGU). Pierwszego z nich uczył zgodnie z filozofią rosyjskiej szkoły kettlebell giriewoj sport, drugiego amerykańskiej kettlebell hardstyle.

Po ukończeniu 3- godzinnego szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty.

“Bezpłatne szkolenie kettlebell w Żarach” było organizowane wspólnie przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness, Bulgarian Bag Academy Poland oraz “Malinowski Team” w Żarach

Bezpłatne szkolenia kettlebell i bulgarian bag są celem statutowym Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym harmonogramem naszych szkoleń, kursów i obozów sportowych.

Jeżeli macie pytania lub wątpliwości napiszcie do nas. Możecie też kontaktować się bezpośrednio z LEONEM, który osobiście prowadzi większość szkoleń: 660 786 972. A może chcecie aby takie szkolenie odbyło się w Waszej miejscowości, w Waszym klubie? Nic prostszego jak nas zaprosić. Zazwyczaj nasz kalendarz jest zapełniony na 2-3 miesiące. Jeżeli jednak zgłosicie się z odpowiednim wyprzedzeniem to z pewnością uzgodnimy termin.