Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness
ul. Kartuska 422a ; 80-125 Gdańsk
Tel 48 660 786 972
e-mail: biuro[at]kettlebell.org.pl

13/14 kwietnia GDAŃSK "Kurs instruktora bulgarian bag"

Kurs instruktora bulgarian bag z Iwanem Iwanowem

Dwa terminy do wyboru: sobota lub niedziela::
Termin I sobota 13.04.2019 godz. 10.00 – 18.00
Termin II niedziela 14.04.2019 godz. 10.00 – 18.00
Miejsce: Fitness LEON, ul. Kartuska 422a, 80-125 Gdańsk, tel. 58 3004050
 
Prowadzący:
Ivan Ivanov: mistrz świata w zapasach w stylu klasycznym, były trener kadry olimpijskiej USA w zapasach (prowadzona przez niego drużyna osiągała największe sukcesy w historii), a przede wszystkim twórca worka bułgarskiego (bulgarian bag) i systemu treningowego z nim związanego.
Asystuje:Lech LEON Kledzik uczeń iwana Iwanowa i jego przedstawiciel w Polsce, instruktor Bulgarian Bag (lvl 2)
 
Opis kursu:
Uczestnicy poznają zasady wszystkich podstawowych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim, a także zapoznają się z zasadami prowadzenia treningów osobistych i zajęć grupowych z wykorzystaniem tego sprzętu. Szkolenie dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej w pierwszej jednak kolejności dla zapaśników, judoków, czy zawodników MMA.
 
Uprawnienia:
Uczestnicy otrzymują uprawnienia „Suples Bulgarian Bag Instructor”, które pozwalają na prowadzenie zajęć grupowych, treningów indywidualnych i szkoleń (pod warunkiem nienadawania na szkoleniach uprawnień instruktorskich) z wykorzystaniem worków bułgarskich. Zaznaczamy że zarówno wzór towarowy jak i nazwa worek bułgarski jest strzeżona patentami na terenie USA i Unii Europejskiej, których właścicielem jest Iwan Iwanow i prowadzona przez niego firma „Suples Ltd” Używanie uprawnień instruktorskich wydanych przez jakąkolwiek instytucję nie mającą upoważnienia Iwana Iwanowa jest nielegalne i może być przyczyną postępowania sądowego. Uprawnienia są nadawane na okres 3 lat. Odnawiają się automatycznie jeżeli uczestnik powtórzy kurs instruktorski, odpłatność za taką powtórkę będzie za symboliczną opłatą lub nawet bezpłatna na terenie Polski.
 
Materiały szkoleniowe:
Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe na około miesiąc przed rozpoczęciem szkolenia . Materiały będą dostępne częściowo w wersji polskie, częściowo anglojęzycznej.
Certyfikaty:
Wszyscy uczestnicy kursu po jego ukończeniu otrzymują certyfikaty potwierdzające uprawnienia instruktorskie oraz pamiątkowe koszulki
Cena:
1.500 zł (ewentualnie 2.000 przy rejestracji last minute)
Formy płatności:
Przelew na konto gospodarza szkolenia: Fitness LEON w Gdańsku 96 1940 1076 3109 3150 0002 0000 w tytule przelewu prosimy napisać „Kurs Bulgarian bag “
Płatność: 500 zł w momencie rejestracji, resztę (1.000 zł), na miejscu w dniu szkolenia. W wyjątkowym wypadku organizator może się zgodzić na inne rozłożenie płatności (prosimy o kontakt w tej sprawie). Wpłaty nie będą zwracane jeżeli osoba wpłacająca zrezygnuje z udziału w szkoleniu, chyba że znajdzie inną osobę na zastępstwo. Jeżeli będą wolne miejsca możliwa będzie rejestracja bezpośrednio przed szkoleniem, w takim wypadku opłata wynosi jednak 2.000 zł.
 
Rejestracja udziału:
 
Informacji o szkoleniu (ale nie zapisy ani rejestracja udziału) chętnie udzieli też przedstawiciel Iwana Iwanowa w Polsce – Lech Leon Kledzik – tel 660 786 972 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Organizatorem szkolenia są:
Suples Training Systems
Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness
Bulgarian Bag Academy – Poland
 
Fitness Leon

Szkolenia i zawody

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd