Kurs instruktora giriewoj sport w Gdańsku

Kurs instruktora giriewoj sport w Gdańsku.

Szkolenie zostało zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness 6/7 lipca 2019. Prowadzili:

Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. LEON jest najstarszym wiekiem i doświadczeniem polskim instruktorem wykładowcą kettlebell

Artem Gnatusin – trzykrotny mistrz oraz zdobywca Pucharu Ukrainy kettlebell lifting.

Szkoła giriewoj sport to jedyny sposób treningu z odważnikami w państwach byłego ZSRR. W ten sposób ćwiczy rosyjskie wojsko, policja, służby celne, graniczne i straż pożarna. W ten sposób od 10 roku życia ćwiczą dzieciaki w 600 rosyjskich szkołach sportowych. Giriewoj sport nie ma absolutnie nic wspólnego z pochodzącym z ciężkiej atletyki amerykańskim sposobem treningu kettlebell – hardstyle.

Podczas szkolenia była możliwość nauczenia się nie tylko trzech sztandarowych technik GS: rwania, podrzutu i długiego cyklu. Uczestnicy poznali też wiele tzw ćwiczeń uzupełniających zarówno z odważnikami jak i ze sztangą. Szkolenie było powiązane z kursem sędziego kettlebell lifting. Stąd oprócz ćwiczeń praktycznych nie brakowało też teorii.

Kiedy następne szkolenie giriewoj sport? Zazwyczaj organizujemy dwa takie szkolenia w roku, zatem najprawdopodobniej na początku 2020 roku. Radzimy śledzić nasz harmonogram szkoleń.

Macie pytania w temacie “Kurs instruktora giriewoj sport w Gdańsku? Napiszcie do nas lub zatelefonujcie: 660786972 (Lech “LEON” Kledzik.

Podczas szkolenia korzystaliśmy z tzw. giri (odważników turniejowych), które możecie zakupić w Sklepie Fitness LEON