Kurs instruktora kettlebell hardstyle Trójmiasto.

Kurs instruktora kettlebell hardstyle Trójmiasto odbył się w Gdańsku 9/10 listopada 2019. Gościny udzielił nam klub Magnum (dawny LEON) przy ulicy Kartuskiej 422a

Kettlebell hardstyle to jeden z dwóch głównych (obok giriewoj sport) kierunków w kettlebell. Zgodnie z poglądami twórcy tej szkoły – Pavla Tsatsuline – najważniejszym celem treningu z odważnikami jest budowanie siły. Kierunek ten jest bardzo popularny w USA i Europie Zachodniej, zupełnie zaś nieznany na Wschodzie. Rosja, Ukraina, Białoruś, Kazachstan i wiele innych krajów wchodzących kiedyś w skład ZSRR to matecznik szkoły giriewoj sport. W Polsce zwolennicy obu trendów podzielili się mniej więcej po połowie. W ogromnym przybliżeniu można powiedzieć, że południe naszego kraju to raczej hardstyle, zaś północ to giriewoj sport.

Szkolenie poprowadzili instruktorzy wykładowcy Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness: Agata Dryla, Filip Dryla i Lech “LEON” Kledzik. Przypominamy, że instruktor – wykładowca to instruktor, który może samodzielnie prowadzić kursy instruktorskie. W Polsce jest 12 takich osób.

Kolejny kurs instruktora kettlebell hardstyle planujemy na wiosnę (prawdopodobnie marzec 2020) w Toruniu lub Gdańsku.

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat “Kurs instruktora kettlebell hardstyle Trójmiasto”. Napiszcie do nas. Wszelkich informacji chętnie udzielimy Wam też telefonicznie: 660786972.

Poniżej fotorelacja ze szkolenia.