Szkolenie kettlebell “300 Maxwella” za darmo Kraków

Szkolenie kettlebell “300 Maxwella” za darmo Kraków odbyło się 14 września 2019 w klubie AVATAR. Poprowadzili je instruktorzy Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness: Lech “LEON” Kledzik oraz Ewa Ciembroniewicz. Ewa jest założycielem i głównym szkoleniowcem Centrum Treningu Kettlebell i Giriewoj Sport Kraków. Pragniemy wyraźnie podkreślić, że instruktorzy prowadzący szkolenie nie otrzymują za to jakiejkolwiek formy wynagrodzenia. Jest to bezinteresowna działalność społeczna.

Celem kursu było zapoznanie uczestników z kilkunastoma technikami ćwiczeń kettlebell, zarówno ze szkoły giriewoj sport jak i hardstyle. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu kettlebell – “300 powtórzeń Steava Maxwella”. Wykonanie tego treningu było ukoronowaniem szkolenia. Współorganizatorem było Centrum Treningu Kettlebell i Giriewoj Sport Kraków

Identyczne szkolenie jak “Kettlebell 300 Maxwella” za darmo Kraków odbędzie się 26 października w Stalowej Woli: więcej informacji. Jesteście zainteresowani abyśmy przeprowadzili w Waszej miejscowości, w Waszym klubie bezpłatne szkolenie kettlebell lub bulgarian bag? Napiszcie do nas. Jeżeli będą chętni na pewno do Was przyjedziemy. Możecie też zadzwonić bezpośrednio do LEONA, który większość bezpłatnych szkoleń prowadzi osobiście: 660786972.

Poniżej fotorelacja z Krakowa. Na filmie “wstawanie z grobu” jedno z kilkunastu ćwiczeń wchodzących w skład treningu “300 powtórzeń Maxwella”.

 

Zachęcamy do oglądnięcia relacji z innych naszych szkoleń, kursów instruktorskich czy obozów kettlebell. Zobaczcie też jakie szkolenia są planowane w najbliższym czasie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym grafikiem kursów i szkoleń.