5-bój kettlebell darmowe szkolenie Szczecinek

giriewoj sport podstawy

5-bój kettlebell darmowe szkolenie Szczecinek

Na filmiku, podobne bezpłatne szkolenie przeprowadzone niedawno w Gdańsku

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się 28 stycznia 2023 w klubie sportowym Tsunami przy ulicy Derdowskiego 13 w Szczecinku. Zaczniemy o 10.00, skończymy około 3 godzin później. Prosimy uczestników o przybycie kilkanaście minut wcześniej aby był czas na przebranie się i procedurę rejestracji

Opis

5-bój to najprężniej rozwijający się obecnie kierunek kettlebell. Wydaje się, że żaden inny trend w treningu z odważnikami nie odnotowuje takiego wzrostu liczby miłośników co 5-bój. Dyscyplina (jako jedyna) pozwala na rywalizację z sobą przedstawicieli obu głównych kierunków kettlebell: szkoły amerykańskiej – hardstyle i rosyjskiej – giriewoj sport. Jednocześnie to znakomity test szeroko rozumianej sprawności.

Podczas kursu nauczycie się nie tylko techniki ćwiczeń składających się na 5-bój (zarzut – clean, zarzut z wyciśnięciem siłowym – long cycle press, podrzut – jerk, półrwanie – halfsnatch, wycisko-podrzut – push press). Ważnym elementem będzie  też nauka zasad, obowiązujących przepisów oraz sędziowania.

Prowadzący

Marcin Filipiak – najlepiej rozpoznawalny „ambasador” 5-boju w Polsce, od wielu lat zaangażowany w propagowanie tej dyscypliny sportowej. Marcin jest też byłym mistrzem a obecnym wicemistrzem świata w 5-boju kettlebell w randze Master of Sport in Pentathlon Kettlebell IKMF. Jest on też Głównym Szkoleniowcem Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness – największej polskie organizacji szkolącej instruktorów kettlebell.

Organizator

Organizatorami szkolenia są Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz Klub Sportowy Tsunami Szczecinek

Rejestracja udziału

Rejestracja udziału wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Certyfikaty

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu

Informacje dodatkowe

W razie pytań lub wątpliwości, nadzorujący szkolenie Lech LEON Kledzik stoi zawsze chętnie do Waszej dyspozycji: biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich szkoleń  oraz naszymi planami na najbliższe miesiące