Bulgarian Bag Challenge Kobylin

bulgarian bag kobylin

Bezpłatne szkolenie Bulgarian Bag Kobylin

Pierwotnie szkolenie miał poprowadzić w październiku 2020 legendarny bułgarski zapaśnik i trener Iwan Iwanow. Pandemia uniemożliwiła jego przylot z USA. Szkolenie jednak się odbędzie, co prawda miesiąc później niż planowaliśmy. Zamiast bułgarskiego arcymistrza poprowadzi je trójka polskich instruktorów.

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w piątek 13 listopada 2020 w godzinach 15.30 – 20.00 w Kobylinie. Dokładny adres: Hala Środowiskowo-Sportowa przy Zespole Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima i Przedszkole w Kobylinie ul. 3 Maja 9. Prosimy o przybycie 20-30 minut wcześniej w celu płynnej rejestracji uczestników.

Prowadzący

Kurs poprowadzi je trójka licencjonowanych instruktorów bulgarian bag:

Lech LEON Kledzik – bulgarian bag PRO instructor, jedyna osoba w Polsce i jedna z niewielu na świecie posiadająca ten najwyższy stopień instruktorski. Obok LEONA wystąpią Tomek Waściński oraz Paweł Boris Kunysz – dwaj najlepiej rozpoznawalni i prawdopodobnie najbardziej doświadczeni polscy instruktorzy bulgarian bag

Opis szkolenia

Każdy z instruktorów poprowadzi ponad godzinny trening z workami bułgarskimi

Lech “LEON” Kledzik – bulgarian bag – trening w parach

Paweł Boris Kunysz – bulgarian bag w treningu sportów walki

Tomek Waściński – bulgarian bag w ogólnorozwojowym treningu fitness

Szkolenie jest dla każdego. To znaczy, że ćwiczyć mogą zarówno osby, które worki bułgarskie “po raz pierwszy na oczy zobaczą” jak i starzy wyjadacze. Dopuszczamy też udział dzieci od 12 roku życia. Przy rejestracji prosimy jednak informować nas, że chodzi o osobę małoletnią. Jest to potrzebne abyśmy wiedzieli ile lekkich worków (3-5 kg) zapewnić na szkolenie

Certyfikaty

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale oraz certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia

Cena i rezerwacja udziału

Szkolenie jest bezpłatne. Zaznaczamy, że prowadzący je instruktorzy robią to społecznie i nie otrzymują jakiejkolwiek formy wynagrodzenia.

Zgłoszenie udziału możliwa jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Bardzo ważne: dobrze się zastanów zanim zgłosisz swój udział. Nie podejmuj zbyt pochopnie decyzji i nie blokuj miejsca innym! Jeżeli musisz zrezygnować poinformuj nas o tym niezwłocznie. Organizacja tego kursu to ogromny nakład pracy wielu osób prosimy o uszanowanie tego i podejście do zapisów w poważny sposób.

Organizatorzy szkolenia

Suples Ltd

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Bulgarian Bag Academy Poland

Klub Sportowy Ranger

Sklep Fitness LEON

Klub Sportowy Kaito Stalowa Wola

Pragniemy też serdecznie podziękować Bolsius, Grene Milicz, Easy Anglo Trans, Mars, Adam 1, Duda Holding oraz Gościniec Pępowo za pomoc w organizacji szkolenia

Dodatkowe informacje

Ze względu na sytuację epidemiologiczną liczba uczestników jest ograniczona do 75 osób. Przy wejściu do obiektu wszystkim będzie mierzona temperatura. Maseczki mogą być zdjęte dopiero w szatni, bezpośrednio przed treningiem. Impreza jest zamknięta dla publiczności.

Macie pytania na temat: „Bulgarian Bag Challenge Kobylin”? Napiszcie do nas. Na wszystkie chętnie odpowie Wam kierownik szkolenia Lech „LEON” Kledzik – tel 660786972. Uwaga: Leon nie będzie miał możliwości telefonicznej rezerwacji Waszego udziału w szkoleniu.

Zapraszamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń bulgarian bag.