Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Łodzi

bulgarian bag poznań w łodzi

Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Łodzi

Szkolenie odbędzie się w sobotę 19 października w godzinach 13.30-16.30, w klubie Cross Rage  przy ulicy Limanowskiego 166 (wjazd od Uniejowskiej). Organizatorami są Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i FItness, Bulgarian Bag Academy Poland oraz wspomniany Cross Rage . Kurs poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland.

Celem szkolenia jest nauczenie podstawowych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. Szczególny nacisk będzie położony na ćwiczenia wchodzące w skład kultowego treningu bulgarian bag: “Bulgarian Bag Match Protocol 1“. Trening ten nazywa się często “Protokołem 1”. Wykonanie wspomnianego treningu będzie ukoronowaniem szkolenia.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia kursu.

Zwracamy uwagę, że ani organizatorzy ani instruktor prowadzący szkolenie nie otrzymują za to jakiejkolwiek formy dofinansowania czy wynagrodzenia. Pragniemy w tym miejscu gorąco podziękować Cross Rage. Znalezienie klubu gotowego bezpłatnie użyczyć nam sali jest bowiem zawsze największą przeszkodą w zorganizowaniu darmowego szkolenia. Bez Cross Rage “Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Łodzi” nie doszłoby do skutku.

UWAGA: na prowadzonych przez LEONA bezpłatnych szkoleniach jest zawsze dużo więcej chętnych niż miejsc. Prosimy abyś się dobrze zastanowił nim zarezerwujesz swój udział – nie blokuj miejsca innym.

Jewżeli macie pytania czy wątpliwoście w temacie “Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Łodzi” – piszcie do nas. Na wszystkie pytania (ale nie rezerwacja udziału!) chętnie odpowie też prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik – tel 660786972

Popatrzcie jak wyglądały nasze poprzednie szkolenia