Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Warszawie

bulgarian bag gdańsk warszawa

Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Warszawie odbędzie się w Centrum Dawnych Sztuk Walk przy ulicy Kolejowej 8c, w godzinach 10.00-13.00 w niedzielę 2  lutego 2020.

3-godzinne szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Celem jest nauczenie podstawowych technik treningu z workiem bułgarskim, w stopniu wystarczającym do przeprowadzenia samodzielnego, bezpiecznego treningu.

Organizatorami szkolenia jest: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness; Bulgarian Bag Academy Poland oraz Centrum Dawnych Sztuk Walk

Jedyną formą rezerwacji udziału w szkoleniu jest FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych bezpłatnych szkoleń i kursów instruktorskich.

Oglądnijcie relacje z naszych poprzednich szkoleń

Macie pytania dotyczące “Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Warszawie”? Napiszcie do nas. Na wszelkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON – tel 660786972. Zaznaczamy jednak, że LEON nie ma technicznych możliwości prowadzenia telefonicznych zapisów na szkolenie.

Nie pasuje Wami miejsce lub data szkolenia? Nie ma problemu – podobne bezpłatne kursy organizujemy regularnie w całej Polsce: zobaczcie grafik. Możecie też zaprosić LEONA do swojej miejscowości, do swojego klubu. On prowadzi te szkolenia naprawdę za darmo i na pewno do Was przyjedzie.

Podobne szkolenie w Centrum dawnych Sztuk Walk w Warszawie odbyło się już latem 2018 roku: oglądnijcie relację