Bezpłatne szkolenie kettlebell „300 Maxwella” w Krakowie

2 Kurs instruktora kettlebell w Szczecinie bezpłatne szkolenie 300 maxwella w krakowie

Bezpłatne szkolenie kettlebell „300 Maxwella” w Krakowie. 3-godzinne szkolenie wchodzi w skład cyklu “Kultowe treningi kettlebell”. Odbędzie się ono 18 stycznia (sobota) w Avatar Centrala Ruchu, przy ulicy Sikorki 21 A. Zaczynamy o 14.00, kończymy 3 godziny później.

Szkolenie poprowadzą Lech LEON Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell oraz Ewa Ciembroniewicz – założyciel i główny szkoleniowiec Centrum Treningu Kettlebell i Giriewoj Sport Kraków. Instruktorzy nie otrzymują jakiegokolwiek wynagrodzenia, jest to czysta działalność społeczna.

Trening 300 powtórzeń Maxwella to bez wątpienia jeden z najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych treningów z kulami. Łączy w sobie ćwiczenia typowe dla rosyjskiej szkoły giriewoj sport i amerykańskiej – kettlebell hardstyle.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu 300 Maxwella w Krakowie.

Dobrze widziane są wcześniejsze doświadczenia w treningu z odważnikami. Jeżeli jednak takich doświadczeń nie macie, nie jest to przeszkodą w udziału w szkoleniu.

Zapisy na kurs rozpoczniemy na początku stycznia 2020. Wówczas też udostępnimy FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, który będzie jedyną formą rezerwacji udziału. Tu ważna uwaga: na bezpłatne szkolenia prowadzone przez LEONA jest zawsze więcej chętnych niż miejsc. Zanim zarezerwujesz miejsce, zastanów się czy na pewno weźxmiesz udział – nie blokuj miejsca innym.

Chcesz wiedzieć więcej o: „Bezpłatne szkolenie kettlebell – 300 Maxwella – w Krakowie”? Napiszcie do nas. Więcej informacji udzieli Wam chętnie prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik 660786972. Uwaga: Leon nie ma technicznych możliwości telefonicznej rezerwacji Waszego udziału.

Mało Tobie jednego szkolenia z LEONEM? Tego samego dnia, w tym samym miejscu poprowadzi on 3-godzinne bezpłatne szkolenie “Podstawy bulgarian bag”. Startujemy o 11.00, kończymy o 14.00.

Popatrzcie na relacje z naszych poprzednich szkoleń