Bezpłatne szkolenie kettlebell w Starogardzie Gdańskim

kettlebell w starogardzie

Bezpłatne szkolenie kettlebell w Starogardzie Gdańskim odbędzie się w sobotę 3 października 9.00 -12.30. Gościny udzieli nam klub Neptun Gym mieszczący się przy ulicy Pomorskiej 7.

Opis szkolenia

Celem szkolenia jest nauczenie uczestników kilkunastu technik wchodzących w skład kultowego treningu kettlebell “300 powtórzeń Maxwella”. Wykonanie tego około 30-minutowego treningu będzie uwieńczeniem kursu. “300 Maxwella” to bez wątpienia jeden z najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych treningów kettlebell. Udało się w nim połączyć elementy amerykańskiej szkoły hardstyle i rosyjskiej giriewoj sport.

Prowadzący

Szkolenie prowadzi Lech LEON Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. LEON jest założycielem i głównym szkoleniowcem Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Asystować mu będzie instruktorka kettlebell – Kasia Kubkowska. Zaznaczamy, że instruktorzy prowadzący kurs robią to całkowicie bezinteresownie i nie pobierają z tego tytułu jakiegokolwiek wynagrodzenia.

Zapisy

Zapisy tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Certyfikaty

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia

Dodatkowe informacje

Na wszelkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik: biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972

Serdeczne podziękowania dla Neptun Gym za pomysł, bezpłatne udostępnienie sali oraz pomoc w organizacji szkolenia kettlebell w Starogardzie Gdańskim.

Zapraszamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń.