Bezpłatne szkolenie “Podstawy kettlebell” Kwidzyn

Kurs instruktora kettlebell kwidzyn w Szczecinie

Bezpłatne szkolenie “Podstawy kettlebell Kwidzyn” odbędzie się w sobotę 16 listopada w godzinach 14.00 – 17.00 w Fitness Magnum, przy ulicy Bolesława Chrobrego 1. Pragniemy serdecznie podziękować gospodarzom szkolenia za bezpłatne udostępnienie nam sali.

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. Pragniemy zaznaczyć, że instruktor prowadzący nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – to bezinteresowna działalność społeczna. Szkolenie jest typowym szkoleniem “technicznym”. Jedynym celem jest nauczenie techniki ćwiczeń. Dlatego nie bardzo nadaje się dla osób, które trening bez potu i krwi uważają za stratę czasu. Instruktor skupi się na nauce dwóch technik. Swing i jego odmiany będzie uczony zgodnie z zasadami rosyjskiej szkoły giriewoj sport. Tureckie wstawanie (TGU) poznacie zaś zgodnie z filozofią amerykańskiej szkoły hardstyle.

Zapisy jedynie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szkolenie jest za darmo i nie zawiera jakichkolwiek ukrytych opłat.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie.

Jakieś pytania dotyczące szkolenia “Podstawy kettlebell Kwidzyn? napiszcie do nas. Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON, tel 660786972. Uwaga telefoniczna rezerwacja udziału za pośrednictwem LEONA nie jest możliwa.

Zapisy jedynie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Mało Tobie jednego szkolenia z LEONEM? Tego samego dnia, w tym samym miejscu poprowadzi on przed południem 3-godzinne bezpłatne szkolenie “Podstawy bulgarian bag”

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szklenia