Bezpłatne szkolenie “Podstawy kettlebell Stronie Śląskie”

stronie śląskie kettlebell bezpłatne szkolenie kettlebell w Gdańsku

Bezpłatne szkolenie “Podstawy kettlebell Stronie Śląskie” odbędzie się w niedzielę 1 marca 2020 w godzinach 13.00 – 16.00. Gościny udzieli nam Stroński Park Aktywności “Jaskinia Niedźwiedzia” przy ulicy Kościuszki 20a. Pragniemy serdecznie podziękować gospodarzom szkolenia za bezpłatne udostępnienie nam sali.

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. Chcemy podkreślić, że instruktor prowadzący nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – to bezinteresowna działalność społeczna. Szkolenie jest typowym szkoleniem “technicznym”. Jedynym celem jest nauczenie techniki ćwiczeń. Dlatego nie bardzo nadaje się dla osób, które trening bez potu i krwi uważają za stratę czasu. Instruktor skupi się na nauce dwóch technik. Swing i jego odmiany będzie uczony zgodnie z zasadami rosyjskiej szkoły giriewoj sport. Tureckie wstawanie (TGU) poznacie zaś zgodnie z filozofią amerykańskiej szkoły hardstyle.

Szkolenie jest za darmo i nie zawiera jakichkolwiek ukrytych opłat.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie.

Jakieś pytania dotyczące szkolenia “Podstawy kettlebell Stronie Śląskie”? napiszcie do nas. Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON, tel 660786972. Uwaga telefoniczna rezerwacja udziału za pośrednictwem LEONA nie jest możliwa.

Zapisy rozpoczniemy w pierwszej połowie lutego 2020, wtedy też udostępnimy formularz zgłoszeniowy, który będzie jedyną formą zapisania się na szkolenie.

Mało Tobie jednego szkolenia z LEONEM? Tego samego dnia, w tym samym miejscu poprowadzi on przed południem 3-godzinne bezpłatne szkolenie “Podstawy bulgarian bag”

Pragniemy serdecznie podziękować ODWAZNYTEAM.PL Agroturystyka dla Aktywnych” za pomysł szkolenia, zaproszenie i pomoc w organizacji kursu.

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szklenia