BIAŁYSTOK “Kurs instruktora kettlebell”

BIAŁYSTOK “Kurs instruktora kettlebell”

Termin, czas trwania i miejsce

18/19.05.2019

min. 10 godzin, sobota 10.00 do 15.00, niedziela 10.00 do 15.00.

Białystok, Klub Sportowy Sparta FIT  ul. Warszawska 59 II piętro

Opis:

nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia samodzielnych zajęć, zasady prowadzenia treningu grupowego.

Prowadzący: Marcin Fiodorow, instruktor – wykładowca kettlebell z wieloletnim doświadczeniem, założyciel i główny szkoleniowiec Sparta FIT.  Marcin posiada ponadto uprawnienia instruktorskie obu głównych szkół kettlebell: rosyjskiej – giriewoj sport oraz amerykańskiej – hardstyle.

Egzamin i uprawnienia: po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują certyfikaty instruktora kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Uprawniają one do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego. Są honorowane na całym świecie (Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest członkiem International Union of Kettlebell Lifting oraz International Kettlebell Lifting Federation). Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest stosunkowo łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w szkoleniu (średnio zdaje 95% uczestników)

Cena i sposoby płatności

740 złotych – bez uprawnień instruktorskich lub 800 z uprawnieniami (740 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF). Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Ważne: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny

sposoby płatności zaliczka w chwili rezerwacji udziału -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 18 maja” . Pozostałą kwotę (740 zł) w dniu szkolenia.

Informacje dodatkowe

Zapisy na “Białystok – kurs instruktora kettlebell” za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. (Przycisk “Chcę się zapisać na to szkolenie” – znajduje się na tej stronie pod mapką).

 Więcej informacji (ale nie zapisy) chętnie udzieli prowadzący szkolenie Marcin Fiodorow: tel. 883995554 lub mailowo: biuro@kettlebell.org.pl

Organizator szkolenia: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedynym przedstawicielem w Polsce International Union of Kettlebell Lifting. Jako jedyna organizacja szkoląca instruktorów kettlebell jest też zarejestrowana w KRS. Dotychczas nasze kursy ukończyło ponad 1300 instruktorów.

Nie pasuje Tobie majowy termin szkolenia? Zapoznaj się z harmonogramem kursów może znajdziesz bardziej pasującą datę.