Bulgarian bag – kurs instruktorski Warszawa

Bulgarian bag – kurs instruktorski Warszawa

Miejsce i data

Niedziela 29 maja 2022. Godziny 10.00 – 18.00. Szkolenie odbędzie się w Centrum Sportu Wilanów przy ulicy Wiertniczej 26 w Warszawie

Organizatorzy

Prowadzący

Lech LEON Kledzik: Bulgarian Bag PRO instructor. To jedyna osoba w Polsce i jedna z niewielu na świecie posiadająca ten najwyższy stopień instruktorski. LEON jest uczniem i przyjacielem wynalazcy worka bułgarskiego i systemu treningowego bulgarian bag – Ivana Ivanova.

Opis kursu

Uczestnicy poznają zasady kilkudziesięciu najważniejszych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. Zapoznają się także z zasadami prowadzenia treningów osobistych i zajęć grupowych z wykorzystaniem tego sprzętu. Szkolenie dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej w pierwszej jednak kolejności dla zapaśników, judoków, czy zawodników MMA oraz innych sztuk, systemów i sportów walki. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim.

Uprawnienia

Uczestnicy otrzymują uprawnienia „Suples Bulgarian Bag Instructor lvl 1”, które pozwalają na prowadzenie na całym świecie zajęć grupowych, treningów indywidualnych i szkoleń (pod warunkiem nienadawania uprawnień instruktorskich) z wykorzystaniem worków bułgarskich.
Zaznaczamy że zarówno wzór towarowy jak i nazwa worek bułgarski jest strzeżona patentami na terenie USA i Unii Europejskiej. Ich właścicielem jest Iwan Iwanow i prowadzona przez niego firma „Suples Ltd”. Używanie uprawnień instruktorskich wydanych przez jakąkolwiek instytucję nie mającą upoważnienia Iwana Iwanowa jest nielegalne i może być przyczyną postępowania sądowego. Uprawnienia są nadawane na okres 3 lat. Odnawiają się automatycznie jeżeli uczestnik zdobędzie wyższy stopień instruktorski (lvl 2). Można też powtórzyć lvl 1. Odpłatność za taką powtórkę wynosi zazwyczaj równowartość 100 dolarów (koszt licencji instruktorskiej)

Materiały szkoleniowe

Uczestnicy otrzymują skrypt szkoleniowy w języku angielskim. Jest do niego dołączony słowniczek zawierający tłumaczenie na polski wszystkich nazw ćwiczeń. Po ukończeniu szkolenia adepci uzyskają dostęp do ponad 2-godzinnych materiałów szkoleniowych na video nagranych specjalnie dla nich przez Iwana Iwanowa.

Certyfikaty

Wszyscy uczestnicy kursu po jego ukończeniu otrzymują certyfikaty potwierdzające uprawnienia instruktorskie.

Cena i formy płatności

Uczestnicy płacą za kurs na miejscu w dniu szkolenia. Opłata wynosi 990 zł. Nie interesują Ciebie uprawnienia instruktorskie? Chcesz jedynie nauczyć się techniki ćwiczeń, a nie potrzebujesz certyfikatu? W takim razie zapłacisz o 400 zł mniej, to znaczy 590 złotych

Rejestracja udziału

Rejestracja na Kurs instruktorski bulgarian bag w Warszawie, możliwa jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Nie pobieramy zaliczek dlatego apelujemy o odpowiedzialność przy rejestracji. Około 2 tygodni przed szkoleniem nawiążemy z Wami kontakt z prośbą o potwierdzenie udziału. Rejestracja uczestników jest możliwa tak długo jak długo są wolne miejsca. Osoby, które zgłoszą swój udział po 20 maja 2022 muszą się jednak liczyć z tym, że certyfikaty, czy materiały szkoleniowe otrzymają z opóźnieniem

Informacje dodatkowe

W trakcie głównej przerwy (około godziny 14.00) uczestnikom przysługuje prosty bezpłatny posiłek (zazwyczaj pizza). Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam prowadzący kurs Lech LEON Kledzik: biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972. Uwaga: LEON nie będzie miał możliwości telefonicznego zapisania Was na szkolenie.