Bulgarian bag w treningu biegacza. Szczecin za darmo

Szkolenie odbędzie się w Szczecinie 13 lipca 2024, w godzinach 9.00 0- 13.00 (możliwe że szkolenie wydłuży się do 14.00). Gospodarzem jest szczeciński klub Iron Giria (ul. Strzałowska 9)

Szkolenie poprowadzą wspólnie:

Lech „LEON” Kledzik – jako jedyna osoba w Polsce i jedna z bardzo niewielu na świecie posiada najwyższy, 3. stopień instruktora bulgarian bag. LEONOWI nieobce jest też bieganie, „zaliczył” kilkadziesiąt maratonów i 4 triatlony na długim dystansie.

Jerzy Skarżyński – maratończyk (rekord życi0wy 2:1 1:42, 1986), wielokrotny reprezentant Polski, 3-krotny medalista mistrzostw Polski, trener biegania, autor bestsellerowych poradników dla biegaczy, www.skarzynski.pl 

Opis: Prowadzący przedstawią w jaki sposób trening z workiem bułgarskim wpływa na poprawę Waszych biegowych wyników. Przedstawią też jego rolę w zapobieganiu typowych u biegaczy kontuzji. W części praktycznej nauczą Was techniki podstawowych ćwiczeń z workiem bułgarskim, zarówno tych uważanych za trudne i skomplikowane, czy stosunkowo łatwych. Ukoronowaniem szkolenia będzie 20-30 minutowy trening z wykorzystaniem zdobytej wiedzy.
Uczestnicy szkolenia nie muszą posiadać wcześniejszych doświadczeń z workami bułgarskimi.
Organizator:
Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness
Suples Poland
Suples Training Systems
Klub Sportowy: Iron Giria Szczecin
Certyfikaty: Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.
Rezerwacja udziału wyłącznie za pomocą FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO
UWAGA: Spodziewamy się bardzo dużego zainteresowania, a w szkoleniu może wziąć udział maksimum 25 osób. Nie zapisuj się jeżeli nie jesteś pewny czy weźmiesz udział – nie blokuj miejsca innym
Sprzęt. Organizator zapewni odpowiednią ilość worków, ale oczywiście jeżeli wolisz ćwiczyć swoim “Bułgarem” – ząb bierz go na szkolenie.
Cena: Szkolenie jest za darmo, a prowadzący je LEON i Jerzy nie otrzymują z tego tytułu żadnej formy wynagrodzenia, z pewnością jednak nie zaprotestują jeżeli po zakończeniu zrobicie dla nich małą „zrzutkę”.
\
Informacje dodatkowe: Nie pasuje Tobie miejsce lub termin? Następnego dnia (niedziela) LEON poprowadzi jeszcze dwa bezpłatne szkolenia z workami: Goleniów – “Worek bułgarski w treningu sportów walki”, Świdwin “Podstawy bulgarian bag”. Info na temat tych i innych szkoleń znajdziecie oba naszej stronie: kettlebell.org.pl/szkolenia Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prowadzący szkolenie LEON zawsze chętnie stoi do Waszej dyspozycji: biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972