Drezdenko kurs instruktora kettlebell zniżka -190 zł

Drezdenko kurs instruktora kettlebell zniżka -190 zł

Drezdenko kurs instruktora kettlebell zniżka -190 zł

Kurs instruktora kettlebell w Drezdenku odbędzie się w weekend 4/5 grudnia w godzinach 9.00-14.00 (zarówno w sobotę jak i w niedzielę). Ćwiczyć będziemy w REHAkompleks Drezdenko, RKmedica przy ulicy Poniatowskiego 1a. Tak jak w poprzednich latach kursy prowadzone na początku grudnia – tak zwane “mikołajkowe” – są wyraźnie tańsze od pozostałych. Tym razem mikołajkowa zniżka wynosi – 190 złotych

Opis

Celem kursu jest nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia treningów osobistych oraz zajęć grupowych kettlebell. Uczestnicy poznają podstawowe techniki (łącznie ponad 20) ćwiczeń charakterystyczne dla amerykańskiej szkoły hardstyle oraz rosyjskiej giriewoj sport.

Prowadzący

Kurs instruktora kettlebell w Drezdenku poprowadzą Aureli Komo – Libio oraz Marcin Filipiak. Oboje są wielokrotnymi medalistami mistrzostw świata i Europy kettlebell lifting. Należą też do  bardzo wąskiego grona instruktorów wykładowców kettlebell, to znaczy że mogą samodzielnie prowadzić kursy instruktorskie.

Egzamin i uprawnienia

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Pozwalają one na samodzielne prowadzenie zajęć grupowych i treningu osobistego kettlebell. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników). Jego celem nie jest sprawdzian siły lecz umiejętności przyswojenia sobie technik poznanych w czasie kursu.

Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS. Jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj.

Cena, sposoby płatności i zapisy

Regularna cena kursu to 890 zł. Od kilku lat jednak kursy “mikołajkowe”, czyli odbywające się na początku grudnia są wyraźnie tańsze od pozostałych. W tym roku “mikołajkowy” rabat wynosi -190 zł. Co oznacza 700 zamiast 890 zł. Do tej kwoty należy jeszcze dodać 60 zł rocznej składki członkowskiej na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów kettlebell).

Sposoby płatności: W momencie rejestracji na szkolenie roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 5 grudnia Drezdenko”. Pozostałą kwotę (700 zł) na miejscu w dniu szkolenia.

Zapisy wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Drezdenko kurs instruktora kettlebell – ulgi

Osoby, które posiadają już uprawnienia instruktora kettlebell i mają na bieżąco opłacone składki mogą uczestniczyć w kursie całkiem za darmo. W takim wypadku prosimy nie zapisywać się przez formularz tylko poinformować nas osobnym mailem.

Informacje dodatkowe

Więcej informacji (ale nie rezerwacja udziału!) telefonicznie: 660 786 972 (Lech Kledzik – kierownik szkolenia), mailowo: biuro@kettlebell.org.pl Nie pasuje Tobie miejsce szkolenia? Za daleko do Drezdenka? Kursy z “mikołajkową” zniżką odbędą się na przełomie listopada i grudnia w kilku innych polskich miastach. Będą to nie tylko kursy instruktora kettlebell ale również instruktora treningu z maczugami oraz instruktora bulgarian bag. Oto lista takich kursów

Zapraszamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń