Gdańsk Bulgarian Bag za darmo

Gdańsk Bulgarian Bag za darmo

Gdańsk Bulgarian Bag za darmo to 3- godzinne bezpłatne szkolenie. Odbędzie się ono w sobotę 26 lutego 2022 w gdańskim klubie Magnum. Klub mieści się przy ulicy Kartuskiej 422a. Startujemy o 13.00, kończymy około 16.00.

Szkolenie poprowadzi społecznie Lech LEON Kledzik. LEON jest jedynym w Polsce i jednym z bardzo niewielu na świecie instruktorem PRO bulgarian bag, czyli posiadającym najwyższy stopień instruktorski.

Worek bułgarski i system treningowy bulgarian bag został stworzony przed laty przez legendarnego bułgarskiego zapaśnika i trenera Ivana Ivanova. Uważa się że trening z workami był tajemnicą sukcesów prowadzonej przez Iwanowa reprezentacji olimpijskiej USA w zapasach w stylu klasycznym. O becnie około 20 narodowych reprezentacji zapaśników trenuje z workami bułgarskimi. Od kilku lat zainteresowało się workami szeroko rozumiane środowisko fitness i dzisiaj coraz częściej możemy spotkać ten sprzęt w klubach fitness nie mających nic wspólnego z zapasami.

Zapisy na szkolenie rozpoczniemy około 12 lutego

UWAGA: zazwyczaj na prowadzonych przez LEONA bezpłatnych szkoleniach jest dużo więcej miejsc niż chętnych. Apelujemy o rozwagę. Nim się zapiszesz dobrze się zastanów czy na pewno weźmiesz udział – nie blokuj miejsca innym.

Organizatorami szkolenia są:

Fitness Magnum Gdańsk

Bulgarian Bag Academy Poland

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Sklep Fitness LEON

Suples Training Systems

Zaznaczamy, że szkolenie nie jest w żaden sposób dofinansowane przez jakąkolwiek instytucje a prowadzący je instruktor nie pobiera z tego tytułu żadnego wynagrodzenia.

Macie pytania lub wątpliwości doryczące Gdańsk Bulgarian Bag za darmo? LEON zawsze chętnie służy pomocą: biuro@kettlebell.org.pl lub tel. 660786972

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z naszych poprzednich szkoleń oraz do zobaczenia jakie są nasze plany na przyszłość

Na filmie p0niżej podobne szkolenie bulgarian bag, które LEON przeprowadził w Mikołowie