Gdańsk kurs instruktora Bulgarian Bag lvl. 1

Gdańsk kurs instruktora Bulgarian Bag lvl. 1
Nocleg
Uczestnikom kursu przysługuje bezpłatny nocleg ze śniadaniem w dobrym hotelu, niedaleko miejsca szkolenia. Więcej informacji o noclegach kilka wersów niżej
Miejsce i data
Weekend 7/8 października 2023.  Zarówno w sobotę jak i w niedzielę zaczniemy o 11.00, skończymy około 5 godzin później. Szkolenie odbędzie się w Klubie Magnum w Gdańsku (ul. Kartuska 422A)
Organizatorzy
Suples Training Systems
Suples Poland
Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness
Prowadzący
Lech LEON Kledzik: Bulgarian Bag PRO instructor. To jedyna osoba w Polsce i jedna z niewielu na świecie posiadająca ten najwyższy stopień instruktorski. LEON jest uczniem i przyjacielem wynalazcy worka bułgarskiego i systemu treningowego bulgarian bag, legendarnego bułgarskiego zapaśnika i trenera: Ivana Ivanova. Leonowi asystować i pomagać będą instruktorki bulgarian bag Aneta Czepek i Daria Kuza.
Opis kursu
Uczestnicy poznają zasady kilkudziesięciu najważniejszych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. Zapoznają się także z zasadami prowadzenia treningów osobistych i zajęć grupowych z wykorzystaniem tego sprzętu. Szkolenie dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej w pierwszej jednak kolejności dla zapaśników, judoków, czy zawodników MMA oraz innych sztuk, systemów i sportów walki. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim.
Uprawnienia
Uczestnicy otrzymują uprawnienia „Suples Bulgarian Bag Instructor lvl 1”, które pozwalają na prowadzenie na całym świecie zajęć grupowych, treningów indywidualnych i szkoleń (pod warunkiem nienadawania uprawnień instruktorskich) z wykorzystaniem worków bułgarskich.
Zaznaczamy że zarówno wzór towarowy jak i nazwa worek bułgarski jest strzeżona patentami na terenie USA, Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej. Ich właścicielem jest Iwan Iwanow i prowadzona przez niego firma „Suples Ltd”. Używanie uprawnień instruktorskich wydanych przez jakąkolwiek instytucję nie mającą upoważnienia Iwana Iwanowa jest nielegalne i może być przyczyną postępowania sądowego. Uprawnienia są nadawane na okres 3 lat. Odnawiają się automatycznie jeżeli uczestnik zdobędzie wyższy stopień instruktorski (lvl 2). Można też powtórzyć lvl 1. Odpłatność za taką powtórkę wynosi zazwyczaj równowartość 100 dolarów (koszt licencji instruktorskiej)
Materiały szkoleniowe
Uczestnicy otrzymują skrypt szkoleniowy w języku angielskim. Jest do niego dołączony słowniczek zawierający tłumaczenie na polski wszystkich nazw ćwiczeń. Po ukończeniu szkolenia adepci uzyskają dostęp do ponad 2-godzinnych materiałów szkoleniowych na video nagranych specjalnie dla nich przez Iwana Iwanowa.
Certyfikaty
Wszyscy uczestnicy kursu po jego ukończeniu otrzymują certyfikaty potwierdzające uprawnienia instruktorskie.
Nocleg
Uczestnikom kursu przysługuje bezpłatny nocleg ze śniadaniem w dobrym hotelu, niedaleko miejsca szkolenia. Zakwaterowanie w pokojach 2- i 3-osobowych. Jest możliwość zarezerwowania “jedynki” wiąże się to jednak z opłatą 100 zł. Cena noclegu dla niećwiczącej osoby towarzyszącej: około 200 zł. O chęci skorzystania z noclegu prosimy powiadomić nas najpóźniej do połowy września: biuro@kettlebell.org.pl
Cena i formy płatności
Uczestnicy płacą za kurs na miejscu w dniu szkolenia. Opłata wynosi 1190 zł.
Rejestracja udziału
Rejestracja na Kurs instruktorski bulgarian bag w Gdańsku, możliwa jest wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO
Nie pobieramy zaliczek dlatego apelujemy o odpowiedzialność przy rejestracji. . Rejestracja uczestników jest możliwa tak długo jak długo są wolne miejsca. Osoby, które zgłoszą swój udział po 15 września 2023 muszą się jednak liczyć z tym, że certyfikaty ukończenia kursu otrzymają z opóźnieniem
WAŻNE: wydaje się bardzo prawdopodobne, że w listopadzie odwiedzi Polskę twórca worka bułgarskiego i systemu treningowego bulgarian bag: Ivan Ivanov. Zazwyczaj takie wizyty są okazją do zorganizowania kursu na drugi stopień instruktorski i takie szkolenie prowadzi sam Mistrz. Warunkiem uczestnictwa jest jednak posiadanie stopnia pierwszego. To jeszcze jeden argument dla wahających się czy przyjechać do Gdańska.
Informacje dodatkowe
Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam prowadzący kurs Lech LEON Kledzik: biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972.