Giriewoj sport – podstawy. Za darmo Gdańsk

giriewoj sport podstawy

Giriewoj sport – podstawy. Za darmo Gdańsk

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w sobotę 28 stycznia 2023 w godzinach 13.00 – 16.00 w gdańskim klubie Magnum przy ulicy Kartuskiej 422 a. Prosimy uczestników o przybycie kilkanaście minut wcześniej aby był czas na procedurę rejestracji.

Kettlebell giriewoj sport – co to takiego?

Giriewoj sport (od rosyjskiego słowa giria – odważnik) to typowo rosyjska i ukraińska szkoła kettlebell, nie skażona jakimikolwiek naleciałościami z Zachodu. Tym sposobem z odważnikami ćwiczą w Rosji wojsko, policja, straż pożarna, służby celne i graniczne. Również w 600 rosyjskich szkołach sportowych dzieciaki od 10 roku życia trenują zgodnie z zasadami giriewoj sport. Poza Rosją giriewoj sport jest jedynym znanym sposobem treningu kettlebell na Ukrainie, Białorusi czy w Kazachstanie oraz wielu innych tak zwanych republikach poradzieckich.

W szkoleniu mogą brać udział zarówno osoby zupełnie początkujące jak i tem mające duże doświadczenie w treningu kettlebell a nawet startujące w zawodach kettlebell lifting.

Prowadzący

Lech “LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell, wśród jego podopiecznych są liczni mistrzowie świata i Europy kettlebell lifting.

Cena

Szkolenie jest za darmo, acz prowadzący gdy nie protestuje jeżeli po szkoleniu zrobicie małą zbiórkę “do kapelusza”

Organizatorzy

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Polska Federacja Sportów Odważnikowych

Fitness MAGNUM

Certyfikaty

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szklenia

Zapisy na: Giriewoj sport – podstawy

Rezerwacja udziału wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Informacje dodatkowe

Odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie udzieli prowadzący szkolenie Lech “LEON” Kledzik: tel. 660786972 E-Mail biuro@kettlebell.org.pl

Jeżeli i9nteresuje Ciebie trening kettlebell zgodnie z zasadami giriewoj sport, zapraszamy na odbywające się w tym samym miejscu 2 tygodnie wcześniej, szkolenie “Rwanie – car ćwiczeń kettlebell”`

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich szkoleń oraz z naszymi planami na najbliższe miesiące