Gniezno kurs instruktora kettlebell

Gniezno kurs instruktora kettlebell
Gniezno kurs instruktora kettlebell – dla zakochanych prawie 300 złotych taniej!

Miejsce i data

Kurs instruktora kettlebell w Gnieźnie odbędzie się w weekend 12/13 lutego w godzinach 10.00-15.00 (zarówno w sobotę jak i w niedzielę). Ćwiczyć będziemy w klubie Szymański Fitness przy ulicy Roosvelta 114 w Gnieźnie.

Opis

Celem kursu jest nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia treningów osobistych oraz zajęć grupowych kettlebell. Uczestnicy poznają podstawowe techniki (łącznie ponad 20) ćwiczeń charakterystyczne dla amerykańskiej szkoły hardstyle oraz rosyjskiej giriewoj sport.

Prowadzący

Kurs instruktora kettlebell w Gnieźnie poprowadzą Aureli Komo – Libio oraz Marcin Filipiak. Oboje są wielokrotnymi medalistami mistrzostw świata i Europy kettlebell lifting. Należą też do bardzo wąskiego grona instruktorów wykładowców kettlebell, to znaczy że mogą samodzielnie prowadzić kursy instruktorskie.

Egzamin i uprawnienia

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Pozwalają one na samodzielne prowadzenie zajęć grupowych i treningu osobistego kettlebell. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników). Jego celem nie jest sprawdzian siły lecz umiejętności przyswojenia sobie technik poznanych w czasie kursu.
Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS. Jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj.

Cena, sposoby płatności i zapisy

Uczestnicy płacą za kurs na miejscu w dniu szkolenia. Normalna opłata wynosi 890 zł. Kurs w Gnieźnie jest jednak kursem “walentynkowym” to znaczy, że jeżeli uczestnik namówi do udziału ukochaną osobę, cena dla tej osoby będzie o 290 zł niższa – nie 890, tylko 600 zł. Do tej kwoty należy jeszcze dodać 60 zł rocznej składki członkowskiej na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów kettlebell).
Sposoby płatności: W momencie rejestracji na szkolenie roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 13 lutego”. Pozostałą kwotę (890 zł “normalnie” lub 600 ze zniżką) na miejscu w dniu szkolenia.
Zapisy wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Gniezno kurs instruktora kettlebell – ulgi

Osoby, które posiadają już uprawnienia instruktora kettlebell i mają na bieżąco opłacone składki mogą uczestniczyć w kursie całkiem za darmo. W takim wypadku prosimy nie zapisywać się przez formularz tylko poinformować nas osobnym mailem.
Tak jak wspomnieliśmy wyżej, ukochana osoba przyprowadzona przez uczestnika płaci 290 zł mniej (600 zł zamiast 890 zł)

Informacje dodatkowe

Więcej informacji (ale nie rezerwacja udziału!) telefonicznie: 660 786 972 (Lech Kledzik – kierownik szkolenia), mailowo: biuro@kettlebell.org.pl Nie pasuje Tobie miejsce lub data szkolenia? Zobacz jakie są nasze plany na 2022 rok.

Zapraszamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń