Instruktor Bulgarian Bag Katowice

Instruktor Bulgarian Bag Katowice
Instruktor Bulgarian Bag Katowice. Ponieważ kurs odbywa się niemal w dniu świętego Walentego, przewidujemy specjalne zniżki dla zakochanych. Weż udział w szkoleniu wspólnie z ukochaną osobą, a zapłaci ona o 30% mniej.

Miejsce i data

Niedziela 13 lutego 2022. Godziny 10.00 – 18.00. CrossFit Hussars, ul. Roździeńskiego 191

Organizatorami szkolenia są:

Prowadzący

Lech LEON Kledzik: Bulgarian Bag PRO instructor. To jedyna osoba w Polsce i jedna z niewielu na świecie posiadająca ten najwyższy stopień instruktorski. LEON jest uczniem i przyjacielem wynalazcy worka bułgarskiego i systemu treningowego bulgarian bag – Ivana Ivanova.

Opis kursu

Uczestnicy poznają zasady kilkudziesięciu najważniejszych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. Zapoznają się także z zasadami prowadzenia treningów osobistych i zajęć grupowych z wykorzystaniem tego sprzętu. Szkolenie dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej w pierwszej jednak kolejności dla zapaśników, judoków, czy zawodników MMA oraz innych sztuk, systemów i sportów walki. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim.

Uprawnienia:

Uczestnicy otrzymują uprawnienia „Suples Bulgarian Bag Instructor lvl 1”, które pozwalają na prowadzenie na całym świecie zajęć grupowych, treningów indywidualnych i szkoleń (pod warunkiem nienadawania uprawnień instruktorskich) z wykorzystaniem worków bułgarskich.
Zaznaczamy że zarówno wzór towarowy jak i nazwa worek bułgarski jest strzeżona patentami na terenie USA i Unii Europejskiej. Ich właścicielem jest Iwan Iwanow i prowadzona przez niego firma „Suples Ltd”. Używanie uprawnień instruktorskich wydanych przez jakąkolwiek instytucję nie mającą upoważnienia Iwana Iwanowa jest nielegalne i może być przyczyną postępowania sądowego. Uprawnienia są nadawane na okres 3 lat. Odnawiają się automatycznie jeżeli uczestnik zdobędzie wyższy stopień instruktorski (lvl 2). Można też powtórzyć lvl 1. Odpłatność za taką powtórkę wynosi zazwyczaj równowartość 100 dolarów (koszt licencji instruktorskiej)

Materiały szkoleniowe:

Uczestnicy otrzymują skrypt szkoleniowy w języku angielskim. Jest do niego dołączony słowniczek zawierający tłumaczenie na polski wszystkich nazw ćwiczeń. Po ukończeniu szkolenia adepci uzyskają dostęp do ponad 2-godzinnych materiałów szkoleniowych na video nagranych specjalnie dla nich przez Iwana Iwanowa.

Certyfikaty

Wszyscy uczestnicy kursu po jego ukończeniu otrzymują certyfikaty potwierdzające uprawnienia instruktorskie.

Cena i formy płatności

Uczestnicy płacą za kurs na miejscu w dniu szkolenia. Normalna opłata wynosi 990 zł. Kurs w Katowicach jest jednak kursem “walentynkowym” to znaczy, że jeżeli uczestnik namówi do udziału ukochaną osobę, cena dla tej osoby będzie o 30% niższa – nie 990, tylko 600 zł. Nie interesują Ciebie uprawnienia instruktorskie? Chcesz jedynie nauczyć się techniki ćwiczeń, a nie potrzebujesz certyfikatu? W takim razie zapłacisz o 400 zł mniej (590 zł. uczestnik, a 200 zł jego ukochany / ukochana).

Instruktor Bulgarian Bag Katowice – Rejestracja udziału

Rejestracja na Kurs instruktorski bulgarian bag w Katowicach, możliwa jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.
Nie pobieramy zaliczek dlatego apelujemy o odpowiedzialność przy rejestracji. Około 2 tygodni przed szkoleniem nawiążemy z Wami kontakt z prośbą o potwierdzenie udziału. Rejestracja uczestników jest możliwa tak długo jak długo są wolne miejsca. Osoby, które zgłoszą swój udział po 1 lutego muszą się jednak liczyć z tym, że certyfikaty, czy materiały szkoleniowe otrzymają z opóźnieniem

Informacje dodatkowe

W trakcie głównej przerwy (około godziny 14.00) uczestnikom przysługuje prosty bezpłatny posiłek (zazwyczaj pizza). Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam prowadzący kurs Lech LEON Kledzik: biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972. Uwaga: LEON nie będzie miał możliwości telefonicznego zapisania Was na szkolenie.