Instruktor kettlebell giriewoj sport

instruktor kettlebell giriewoj sport
Instruktor kettlebell giriewoj sport

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w klubie Gdańsk Magnum, ul. Kartuska 422 a, tel. 58 300 4050 w sobotę i niedzielę 30/31 października 2021. W oba dni startujemy o 13.00 i kończymy 6 godzin później.

Kettlebell giriewoj sport – co to takiego?

Giriewoj sport (od rosyjskiego słowa giria – odważnik) to typowo rosyjska szkoła kettlebell, nie skażona jakimikolwiek naleciałościami z Zachodu. Tym sposobem z odważnikami ćwiczą w Rosji wojsko, policja, straż pożarna, służby celne i graniczne. Również w 600 rosyjskich szkołach sportowych dzieciaki od 10 roku życia trenują zgodnie z zasadami giriewoj sport. Poza Rosją giriewoj sport jest jedynym znanym sposobem treningu kettlebell na Ukrainie, Białorusi czy w Kazachstanie oraz wielu innych tak zwanych republikach poradzieckich.

Prowadzący

Robert Jędrzejewski, aktualny mistrz świata, aktualny mistrz Europy i zdobywca ostatniego Pucharu Świata, kapitan polskiej drużyny kettlebell lifting.
Lech LEON Kledzik – trener kettlebell, wśród swoich podopiecznych ma licznych mistrzów i medalistów mistrzostw świata, Europy i Polski, w tym Roberta Jędrzejewskiego.
Anna Kledzik Rogóyska – przewodnicząca Polskiego Kolegium Sędziów Kettlebell Lifting, sędzia klasy międzynarodowej, sędziowała wielokrotnie na mistrzostwach świata i Europy

Kurs instruktora kettlebell giriewoj sport. Dla kogo?

Dla każdego kto jest choć przeciętnie sprawny. Wcześniejsze doświadczenia w treningu kettlebell nie są wcale dobrze widziane, szczególnie jeżeli są to doświadczenia z amerykańskiej szkoły hardstyle.

Instruktor kettlebell giriewoj sport – opis kursu

Nauka techniki sztandarowych ćwiczeń giriewoj sport: swing, rwanie, podrzut, długi cykl, nadrzut oraz kilkunastu tak zwanych ćwiczeń uzupełniających zarówno z kulami jak i ze sztangą. Budowanie planów treningowych przygotowujących do zawodów. Nauka przepisów obowiązujących na zawodach – uczestnicy otrzymają osobny certyfikat nadający uprawnienia sędziego giriewoj sport.

Uprawnienia

uczestnicy otrzymują książeczki instruktorskie oraz certyfikaty instruktorskie, a także certyfikat sędziego giriewoj sport. Uprawnienia instruktorskie są dożywotnie pod warunkiem opłacania składek na Stowarzyszenie instruktorów (Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness) – 60 zł rocznie. Uprawnienia instruktorskie pozwalają na prowadzenie treningów indywidualnych i zajęć grupowych kettlebell według zasad szkoły giriewoj sport. Pozwalają także na prowadzenie szkoleń różnego rodzaju pod warunkiem nienadawania uprawnień instruktorskich. Uprawnienia sędziowskie wymagają odnawiania co 6 miesięcy przez sędziowanie w zawodach, branie udziału w pracy sekretariatu zawodów lub udział w szkoleniach sędziowskich.

Cena i sposoby płatności

Cena kursu: 990 zł  + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF. Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia.
Zniżki i rabaty:
1. Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness mający opłacone składki, są zwolnieni ze składki 60 zł
2. Instruktorzy kettlebell posiadający ważne uprawnienia – zniżka 200 zł (to znaczy opłata za kurs wynosi 790 zł)
3. Instruktorzy giriewoj sport, posiadający ważne uprawnienia – zniżka 400 zł (to znaczy opłata za kurs wynosi 590 zł)
Jeżeli przysługuje Tobie zniżka, poinformuj nas o tym: biur@kettlebell.org.pl
Sposoby płatności:
Osoby nie będące instruktorami PSKiF: w momencie rejestracji roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 31 października”. Pozostałą kwotę (990 zł), na miejscu, w dniu szkolenia. Jest też możliwość wcześniejszego przelania tej pozostałej kwoty na konto współorganizatora szkolenia: Fitness LEON 97 1940 1076 3109 3150 0000 0000 w tytule przelewu „kurs instruktora giriewoj sport”
UWAGA: oprócz składki 60 zł nie pobieramy żadnych zaliczek prosimy zatem o odpowiedzialność przy rejestracji, nie blokujmy miejsc innym jeżeli nie jesteśmy na 100% pewni, że weźmiemy udział.

Rejestracja udziału

Instruktor kettlebell giriewoj sport – zapisy tylko i wyłącznie przez: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Darmowy nocleg dla uczestnika i osoby towarzyszącej:

Uczestnikom, którzy zarejestrują się do końca września przysługuje darmowy nocleg ze śniadaniem w dobrym hotelu niedaleko miejsca szkolenia. Oferta dotyczy też osoby towarzyszącej uczestnikowi. Pokoje 2- i 3-osobowe (1-osobowy za dopłatą 50 zł). Prosimy koniecznie poinformować nas, że chcecie skorzystać z oferty noclegu – już w momencie rejestracji: biuro@kettlebell.org.pl
Wszelkich informacji (ale nie rejestracja udziału) chętnie udzieli kierownik szkolenia Lech LEON Kledzik tel. 660786972, biuro@kettlebell.org.pl
Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z naszych poprzednich szkoleń