Instruktor Kettlebell hardstyle Warszawa

instruktor kettlebell hardstyle Warszawa

Instruktor Kettlebell hardstyle Warszawa

Data i miejsce

Klub Kettlebell Bemowo, ul. Dźwigowa 51, Warszawa w sobotę i niedzielę 23/24 października. W sobotę 12.00-18.00, w niedzielę 9.00 – 15.00

Prowadzący

Filip Dryla – jeden z najbardziej doświadczonych polskich instruktorów kettlebell hardstyle, związany z założoną przez Pavla Tsatsuline federacją RKC. Filip należy do wąskiego grona instruktorów – wykładowców PSKiF, to znaczy instruktorów, którzy mogą samodzielnie nadawać uprawnienia instruktorskie. W Polskim Stowarzyszeniu Kettlebell i Fitness pełni też funkcję Głównego Szkoleniowca kettlebell hardstyle.

Dariusz Reinhard – nazwany niedawno „Totemem polskiego hardstyle”. Jedna z najlepiej rozpoznawalnych postaci na krajowej scenie hardstyle. Jest między innymi rekordzistą świata w tureckim wstawaniu (tzw. TGU to sztandarowe ćwiczenie tej szkoły kettlebell).

Opis

Nauka wszystkich podstawowych technik zgodnie ze szkoła kettlebell hardstyle. Uczestnicy zapoznają się też z metodyką prowadzenia zajęć grupowych jak i treningów indywidualnych kettlebell oraz zasadami układania planów treningowych.

Uprawnienia i egzamin

po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora ketllebell hardstyle Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego jak również szkoleń (bez prawa nadawania stopni instruktorskich). Egzamin polega na prawidłowym przedstawieniu technik ćwiczeń poznanych na kursie oraz umiejętności przekazywania tej wiedzy podopiecznym. W razie niepowodzenia egzaminy poprawkowe odbywają się bez dodatkowych opłat.

Cena kursu

1.190 złotych +  60 zł roczna składka na zrzeszające instruktorów Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia.

Rabaty:

– 60 zł : osoby mające opłaconą składkę 60 zł nie muszą jej płacić.

– 400 zł cena dla instruktorów kettlebell lub giriewoj sport (do zapłacenia 790 zł)

– 1.000 zł cena dla osób posiadających ważne uprawnienia kettlebell hardstyle PSKiF (do zapłacenia 190 zł)

Sposoby płatności

oczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 24 października” . Pozostałą kwotę (1.190 zł ewentualnie 790 lub 190 jeżeli przysługuje zniżka) na miejscu w dniu szkolenia.

Rezerwacja udziału tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Więcej informacji (ale nie rezerwacja udziału!) chętnie udzieli kierownik szkolenia Lech LEON Kledzik tel. 660786972 biuro@kettlebell.org.pl

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z naszych poprzednich szkoleń