Instruktor kettlebell – kurs w Gdańsku

Instruktor kettlebell - kurs w Gdańsku
Instruktor kettlebell – kurs w Gdańsku

Data i miejsce

Kurs odbędzie się w weekend 8/9 maja 2021 w godzinach 13.00-18.00 (sobota) i 11.00-17.00 (niedziela). Gościny udzieli klub Magnum Gdańsk (dawniej Fitness LEON) przy ulicy Kartuskiej 422 a

Opis i prowadzący

Celem kursu jest nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia treningów osobistych oraz zajęć grupowych kettlebell. Uczestnicy poznają podstawowe techniki (łącznie ponad 20) ćwiczeń charakterystyczne dla amerykańskiej szkoły hardstyle oraz rosyjskiej giriewoj sport.
Kurs instruktora kettlebell Gdańsk  poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor-wykładowca kettlebell. Założyciel i główny szkoleniowiec Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Egzamin i uprawnienia

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych, treningów osobistych oraz szkoleń czy obozów kettlebell. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników). Jego celem nie jest sprawdzian siły lecz umiejętności przyswojenia sobie technik poznanych w czasie kursu.
Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS. Jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj.

Cena, sposoby płatności i zapisy

Cena 890 zł. Przy czym opłata za kurs to 830 zł, a 60 zł to roczna składka członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów kettlebell).
Sposoby płatności: najpóźniej 14 dni przed datą szklenia, roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 8 maja 2021 ”. Pozostałą kwotę (830 zł) na miejscu w dniu szkolenia.
Zapisy tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Ulgi i noclegi

Osoby, które posiadają już uprawnienia instruktora kettlebell i mają na bieżąco opłacone składki mogą uczestniczyć w kursie całkiem za darmo. Instruktorów prosimy aby przy zapisach nie korzystali z formularza zgłoszeniowego. Poinformujcie nas mailem: biuro@kettlebell.org.pl lub telefonicznie 660786972
Uczestnicy mają prawo do darmowego noclegu i śniadania w dobrym hotelu niedaleko miejsca szkolenia. Wraz z uczestnikiem z oferty darmowego noclegu może skorzystać też jedna osoba towarzysząca. O chęci skorzystania z darmowego noclegu prosimy poinformować nas najpóźniej do 23 kwietnia 2021

Instruktor kettlebell – kurs w Gdańsku. Informacje dodatkowe

Więcej informacji (ale nie rezerwacja udziału!) telefonicznie: 660 786 972 (Lech Kledzik – kierownik szkolenia), mailowo: biuro@kettlebell.org.pl
Zapraszamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń