Instruktor treningu z maczugami Gdańsk- 20% zniżki

Instruktor treningu z maczugami - 20% zniżki
Instruktor treningu z maczugami – 20% zniżki

Miejsce i data szkolenia

Szkolenie odbędzie się 11/12 grudnia 2021 w gdańskim klubie Fitness Magnum (dawny Fitness LEON) , ul. Kartuska 422 a. Godziny: sobota: 12.00 – 18.00, niedziela 12.00 – 17.00.

Instruktor treningu z maczugami – opis

Maczuga była podstawową bronią człowieka w czasach prehistorycznych oraz starożytnych. Była np. typowym uzbrojeniem armii perskiej czy egipskiej. W czasach nowożytnych maczugi stały się podstawą treningu zapaśników irańskich i hinduskich. Najsłynniejszy z nich, niepokonany przez 52 lata zapaśniczej kariery Wielki Gama, uważał maczugę za podstawowy sprzęt treningowy. Ogromna popularność w świecie Wielkiego Gamy spowodowała spopularyzowanie na Zachodzie jego metod treningowych, a co za tym idzie rozpropagowanie treningu z maczugami.
Podczas szkolenia poznacie techniki treningu z dwoma rodzajami maczug: clubbell i steel mace. Pierwsza z nich to metalowa maczuga przypominająca kształtem kij bejsbolowy, druga to metalowa kula osadzona na długim uchwycie. Nauczymy Was nie tylko technik ćwiczeń z oboma rodzajami maczug. Poznacie też zasady prowadzenia zajęć grupowych czy układania indywidualnych planów treningowych. Nauczymy Was także jak łączyć trening z maczugami z ćwiczeniami typu bodyweight / flow.
Plan szkolenia
Wstęp, historia teoria – 20’
Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy (potwierdzone osobnym certyfikatem) – 60’
Techniki bodyweight / flow – 60’
Techniki Steel Mace – 180’
Techniki clubbell – 180’
Układanie programów treningowych 45’
Egzamin 45’
Zakończenie i wydanie uprawnień instruktorskich 10’

Prowadzący

Marcin Sen Bochenek:
-Jeden z założycieli i głównych szkoleniowców Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness
-Instruktor wykładowca Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness
-Instruktor Steel Mace & Clubbell (lvl. 3)
-Trener Art of Functional Movement

Cena i formy płatności

Regularna cena to 890 zł. Jednak co roku kursy organizowane na przełomie listopada i grudnia (tzw. “kursy mikołajkowe”) są o 20 % tańsze. Dlatego mikołajkowa cena za kurs wynosi 700 zł, do tego należy dodać 60 zł rocznej składka członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja skupiająca instruktorów). Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia.
Sposoby płatności: w chwili rezerwacji udziału roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 12 grudnia ”. Pozostałą kwotę (700 zł) na miejscu w dniu szkolenia.

Zniżki i rabaty

100% zniżki (czyli za darmo) dla osób, które posiadają już uprawnienia instruktora „Steel Mace & Clubbell” PSKiF i nie zalegają ze składkami. Osoby które chcą skorzystać z tej oferty prosimy nie rejestrować się przez formularz zgłoszeniowy tylko zapisać się drogą mailową biuro@kettlebell.org.pl

Noclegi

Dla uczestników oraz osób towarzyszących oferujemy możliwość darmowego noclegu ze śniadaniem w dobrym hotelu w pobliżu miejsca szkolenia. Chęć skorzystania z tej oferty należy zgłosić najpóźniej do 20 listopada mailem: biuro@kettlebell.org.pl

Zapisy

Zapisy na Steel Mace & Clubbell – instruktor Gdańsk, wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Informacje dodatkowe

Więcej informacji (ale nie rezerwacja udziału!) chętnie udzieli kierownik szkolenia Lech LEON Kledzik tel. 660786972 biuro@kettlebell.org.pl