Kalisz kurs instruktora kettlebell – 190 zł zniżki

Kalisz kurs instruktora kettlebell

Kalisz kurs instruktora kettlebell – 190 zł zniżki

Kurs instruktora kettlebell w Kaliszu odbędzie się w weekend 27/28 listopada w godzinach 13.00 – 18.00 w sobotę i 10.00 – 15.00 w niedzielę. Ćwiczyć będziemy w klubie sportowym IRONFIT przy ulicy Piskorzewie 10. Tak jak w poprzednich latach kursy prowadzone na przełomie listopada i grudnia  – tak zwane “mikołajkowe” – są wyraźnie tańsze od pozostałych. Tym razem mikołajkowa zniżka wynosi – 190 złotych

Opis

Celem kursu jest nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia treningów osobistych oraz zajęć grupowych kettlebell. Uczestnicy poznają podstawowe techniki (łącznie ponad 20) ćwiczeń charakterystyczne dla amerykańskiej szkoły hardstyle oraz rosyjskiej giriewoj sport.

Prowadzący

Kurs instruktora kettlebell w Kaliszu poprowadzi Robert Jędrzejewski. Jest on mistrzem świata i Europy oraz zdobywcą Pucharu Świata kettlebell lifting. Robert to także kapitan kadry Polski kettlebell.

Egzamin i uprawnienia

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Pozwalają one na samodzielne prowadzenie zajęć grupowych i treningu osobistego kettlebell. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników). Jego celem nie jest sprawdzian siły lecz umiejętności przyswojenia sobie technik poznanych w czasie kursu.

Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS. Jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj.

Cena, sposoby płatności i zapisy

Regularna cena kursu to 890 zł. Od kilku lat jednak kursy “mikołajkowe”, czyli odbywające się na początku grudnia są wyraźnie tańsze od pozostałych. W tym roku “mikołajkowy” rabat wynosi -190 zł. Co oznacza 700 zamiast 890 zł. Do tej kwoty należy jeszcze dodać 60 zł rocznej składki członkowskiej na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów kettlebell).

Sposoby płatności: W momencie rejestracji na szkolenie roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 27 listopada Kalisz”. Pozostałą kwotę (700 zł) na miejscu w dniu szkolenia.

Zapisy wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Kalisz kurs instruktora kettlebell  – ulgi

Osoby, które posiadają już uprawnienia instruktora kettlebell i mają na bieżąco opłacone składki mogą uczestniczyć w kursie całkiem za darmo. W takim wypadku prosimy nie zapisywać się przez formularz tylko poinformować nas osobnym mailem.

Informacje dodatkowe

Więcej informacji (ale nie rezerwacja udziału!) telefonicznie: 660 786 972 (Lech Kledzik – kierownik szkolenia), mailowo: biuro@kettlebell.org.pl Nie pasuje Tobie miejsce szkolenia? Za daleko do Kalisza? Kursy z “mikołajkową” zniżką odbędą się na przełomie listopada i grudnia w kilku innych polskich miastach. Będą to nie tylko kursy instruktora kettlebell ale również instruktora treningu z maczugami oraz instruktora bulgarian bag. Oto PEŁNA LISTA SZKOLEŃ ZE SPECJALNĄ „MIKOŁAJKOWĄ” ZNIŻKĄ

Zapraszamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń