Krosno szkolenie bulgarian Bag za darmo

krosno szkolenie bulgarian Bag

Krosno szkolenie bulgarian Bag za darmo. 3-godzinne szkolenie odbędzie się we wtorek 21 czerwca w godzinach 17.00 – 20.00. Gościny udzieli nam klub EUROGYM Krosno, mieszczący się przy ulicy Bursaki 45. Bardzo dziękujemy gospodarzom za nieodpłatne udostępnienie sali i zaangażowanie w organizację szkolenia.

Szkolenie poprowadzi społecznie Lech “LEON” Kledzik. LEON jako jedyny w Polsce i jeden z 5 w Europie posiada najwyższy stopie instruktora bulgarian bag (Bulgarian Bag Instruktor PRO).

Celem szkolenia jest nauczenie uczestników podstawowych technik ćwiczeń z workami bułgarskimi, w stopniu wystarczającym do przeprowadzenia samodzielnego treningu.

Dla kogo? Właściwie dla każdego cho zalecany jest choćby przeciętny stopie sprawności fizycznej. W pierwszej kolejności jednak rekomendujemy szkolenie miłośnikom sztuk, sportów i systemów walki.

Zapisy rozpoczniemy w pierwszej połowie czerwca (10-14 dni przed datą szkolenia). Udostępnimy wówczas w tym miejscu specjalny formularz zgłoszeniowy

UWAGA. Na bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez LEONA jest zawsze więcej chętnych niż miejsc. Dobrze się zastanów przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego cz czy na pewno weźmiesz udział. Nie blokuj miejsca innym.

Szkolenie jest bezpłatne. Instruktor je prowadzący nie pobiera z tego tytułu żadnego wynagrodzenia. LEON jednak nigdy nie protestuje, jeżeli po kursie zrobicie dla niego malutką zrzutkę.

Masz pytania? Na wszystkie chętnie odpowie prowadzący szkolenie Lech “LEON” Kledzik: biuro@kettlebell.org.pl , tel. 660786972

Zachęcamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń oraz harmonogramu tych które planujemy w przyszłości