Kultowe treningi kettlebell: 3 x 300 za darmo w Olsztynie

Kultowe treningi kettlebell

Kultowe treningi kettlebell: 3 x 300 za darmo w Olsztynie

Termin: sobota 6 lipca

Godziny: 12.00 – 17.00 (możliwe zakończenie 30 minut wcześniej lub później)

Miejsce: Studio Treningu „Fit Biurwa”, ul. Żeromskiego 25 w Olsztynie.

Poniżej filmik z zeszłorocznego szkolenia 3 x 300 w Warszawie

 

Opis:

Szkolenie będzie podzielone na dwa bloki:

  1. Przez ponad 3 godziny czestnicy poznają ponad 20 najważniejszych technik kettlebell (np. swing, rwanie, wiatrak, tureckie wstawanie, nadrzut, wyciskanie i wiele innych). Szkolenie jest idealne dla wszystkich, którzy uczestniczyli już we wcześniejszych, bezpłatnych kursach i szkoleniach, które prowadził Lech LEON Kledzik. UWAGA: szkolenie będzie prowadzone w ten sposób, aby mogły w nim uczestniczyć zarówno osoby początkujące jak i te trenujące od lat.
  2. Około 1.5 godziny trening będący sprawdzianem zdobytej wiedzy. Podczas treningu uczestnicy wykonują kolejno 3 kultowe treningi kettlebell 300 powtórzeń: 300 Maxwella, 300 Meltdown, 300 LEONA. To ciężkie, diabelnie ciężkie zadanie. Wykonanie jednego z tych treningów nie jest łatwe, a co dopiero 3 pod rząd. Wszyscy. którzy po zajęciach uwielbiają wyczołgiwać się z sali w kałużach krwi i potu, będą zachwyceni. PAMIĘTAJCIE: nie bójcie się że nie dacie rady. Obciążenie możecie zawsze regulować czy to przez dobór innego ciężaru kuli, czy ilości powtórzeń.

Prowadzący

Lech „LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. LEONOWI asystować będzie Kasia Zarecka: instruktorka kettlebell, zawodniczka i trenerka, założycielka i główny szkoleniowiec klubu sportowego „Kettle Olsztyn”

Rezerwacja udziału

Za pomocą formularza zgłoszeniowego, który umieścimy w tym miejscu około 10 dni przed szkoleniem. UWAGA: na naszych bezpłatnych szkoleniach jest zawsze dużo więcej chętnych niż miejsc. Przed rezerwacją udziału zastanów się czy na pewno weźmiesz udział – nie blokuj miejsca innym

BARDZO WAŻNE!

prosimy uczestników o zabranie ręczników, będą one niezbędnym elementem jednego z ćwiczeń wchodzących w skład “300 LEONA”

Certyfikaty

Certyfikaty ukończenia szkolenia otrzymają wszyscy uczestnicy

Organizatorzy

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Studio Treningu „Fit Biurwa”

Klub Sportowy „Kettle Olsztyn”

Patronat: Polska Federacja Sportów Odważnikowych

Cena: ZA DARMO

Zaznaczamy, że ani instruktor prowadzący ani żaden z organizatorów nie otrzymuje znikąd jakiejkolwiek formy zapłaty, dofinansowania czy sponsoringu. Trening jest prowadzony w ramach bezinteresownej pracy społecznej. LEON i Kasia z pewnością jednak nie zaprotestują jeżeli po treningu zrobicie dla nich małą zrzutkę do skarbonki, pomoże nam to w organizacji kolejnych szkoleń

Informacje dodatkowe

Następnego dnia (niedziela 7 lipca 2024) w tym samym miejscu LEON i Kasia poprowadzą bezpłatne 3-godzinne szkolenie „Rwanie car kettlebell”

Wszelkich informacji o obu szkoleniach (ale nie rezerwacja udziału) chętnie udzieli też kierownik szkolenia – Lech LEON Kledzik (tel. 660786972, biuro@kettlebell.org.pl)

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym harmonogramem naszych szkoleń i obozów sportowych w lecie 2024