Kultowe treningi kettlebell – 300 Maxwella, Stalowa Wola

kettlebell stalowa wola kurs instruktora Konstantynów

Kultowe treningi kettlebell – 300 Maxwella, Stalowa Wola ZA DARMO

Miejsce i data szkolenia

Szkolenie odbędzie się w klubie KAITO, ul. Poniatowskiego 14 w Stalowej Woli (godz. 13.00-16.00).  Uczestników prosimy o przybycie kilka-kilkanaście minut wcześniej abyśmy mogli spokojnie zarejestrować Wasz udział, a Wy mieli czas na przebranie się.

Organizatorzy

Organizatorami są Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness wraz z Klub KAITO Paweł Kunysz. Szkolenie poprowadzą Lech “LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell. LEON jest założycielem i głównym szkoleniowcem Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Opis

Trening 300 powtórzeń Maxwella to sztandarowy trening kettlebell. Należy też najchętniej wykonywanych. To trening pod każdym względem ogólnorozwojowy. Trwa zazwyczaj około 30 minut. Polega na wykonaniu kilkunastu ćwiczeń (łącznie 300 powtórzeń) o różnym stopniu trudności. Mogą one być niezwykle proste jak krążenia kulą wkoło głowy, są też trudniejsze (np. leonki, wiatrak, kozak), a nawet bardzo trudne (tureckie wstawanie – TGU czy rwanie). Ćwiczenia są wykonywane po 10-20 powtórzeń. Trening łączy w sobie elementy rosyjskiej szkoły giriewoj sport i amerykańskiej: kettlebell hardstyle.

Przez niemal 3 godziny nauczymy Was techniki wszystkich ćwiczeń. Z braku czasu niektóre z nich w uproszczonej formie. Ukoronowaniem szkolenia będzie wykonanie całego treningu “300 powtórzeń Maxwella”.

Komu rekomendujemy ten kurs? Dobrze widziane są jakiekolwiek doświadczenia w treningu kettlebell. Jednak nie jest to niezbędny warunek, zapraszamy do udziału również osoby bez wspomnianego doświadczenia.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Składamy serdeczne podziękowania dla klubu KAITO i jego właściciela Pawła Borysa Kunysza za nieodpłatne udostępnienie sali i sprzętu.

Pragniemy wyraźnie zaznaczyć, że ani organizatorzy, ani gospodarze, ani instruktorzy prowadzący szkolenie nie otrzymują znikąd jakiejkolwiek formy wynagrodzenia czy dofinansowania. Kurs prowadzony jest całkowicie bezinteresownie.

Informacje dodatkowe

Macie pytania w temacie Kultowe treningi kettlebell: “300 Maxwella” za darmo Stalowa Wola? Napiszcie do nas Możecie też zadzwonić bezpośrednio do prowadzącego szkolenie Lecha Leona Kledzika: 660786972. Leon chętnie odpowie na Wasze pytania ale nie będzie telefonicznie rejestrował udziału w szkoleniu.

A teraz propozycja dla super twardzieli. Tej samej soboty LEON w godz. 9.00-12.00 poprowadzi w tym samym miejscu bezpłatne szkolenie “Podstawy bulgarian bag”. Może zatem zacznij od treningu z workami bułgarskimi, a po krótkiej przerwie kontynuuj z kulami?

Nie możesz się pojawić na szkoleniu? Nie pasuje Tobie miejsce lub data? Zapoznajcie się z naszym harmonogramem szkoleń lub zaproś LEONA do siebie – do swojej miejscowości, do swojego klubu. Wierz na albo nie ale on naprawdę do Was przyjedzie i nie będzie chciał za to pieniędzy.

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szkolenia