Kultowe treningi kettlebell “300 Maxwella” ZA DARMO Kraków

300 maxwella lublin kettlebell

Kultowe treningi kettlebell “300 Maxwella” ZA DARMO Kraków

Miejsce i data szkolenia

Szkolenie odbędzie się w klubie AVATAR Centrala Ruchu przy ulicy Sikorki 21 a w sobotę 14 września (godz. 13.00-16.00).  Uczestników prosimy o przybycie kilka-kilkanaście minut wcześniej abyśmy mogli spokojnie zarejestrować Wasz udział, a Wy mieli czas na przebranie się.

Organizatorzy

Organizatorami są Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness wraz z Centrum Treningu Kettlebell i Giriewoj Sport Kraków. Szkolenie poprowadzą Lech “LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell oraz Ewa Ciembroniewicz – założyciel i główny szkoleniowiec Centrum Treningu Kettlebell i Giriewoj Sport Kraków.

Opis

Trening 300 powtórzeń Maxwella to sztandarowy trening kettlebell. Należy też najchętniej wykonywanych. To trening pod każdym względem ogólnorozwojowy. Trwa zazwyczaj 20-35 minut. Polega na wykonaniu 18 ćwiczeń o różnym stopniu trudności. Mogą one być niezwykle proste jak krążenia kulą wkoło głowy, są też trudniejsze (np. leonki, wiatrak, kozak), a nawet bardzo trudne (tureckie wstawanie – TGU). Ćwiczenia są wykonywane po 10-20 powtórzeń. Trening łączy w sobie elementy rosyjskiej szkoły giriewoj sport i amerykańskiej: kettlebell hardstyle.

Przez niemal 3 godziny nauczymy Was techniki wszystkich ćwiczeń. Zwieńczeniem szkolenia będzie wykonanie całego treningu “300 powtórzeń Maxwella”.

Komu rekomendujemy to szkolenie? Dobrze widziane są jakiekolwiek doświadczenia w treningu kettlebell. Jednak nie jest to niezbędny warunek, zapraszamy do udziału również osoby bez wspomnianego doświadczenia.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Składamy serdeczne podziękowania dla Centrum Treningu Kettlebell i Giriewoj Sport Kraków za nieodpłatne udostępnienie sali i sprzętu.

Pragniemy wyraźnie zaznaczyć, że ani organizatorzy, ani gospodarze, ani instruktorzy prowadzący szkolenie nie otrzymują znikąd jakiejkolwiek formy wynagrodzenia czy dofinansowania. Kurs prowadzony jest całkowicie bezinteresownie.

Macie pytania w temacie Kultowe treningi kettlebell: “300 Maxwella” za darmo Lublin? Napiszcie do nas Możecie też zadzwonić bezpośrednio do prowadzącego szkolenie Leona: 660786972. Leon chętnie odpowie na Wasze pytania ale nie będzie telefonicznie rejestrował udziału w szkoleniu.

A teraz propozycja dla super twardzieli. Tej samej soboty LEON w godz. 9.00-12.00 poprowadzi w CrossFit Nowa Huta bezpłatne szkolenie “Podstawy bulgarian bag”. Może zatem zacznij od treningu z workami bułgarskimi, a po krótkiej przerwie kontynuuj z kulami?

Nie możesz się pojawić na szkoleniu? Nie pasuje Tobie miejsce lub data? Tydzień wcześniej – 7 września organizujemy identyczny kurs Trening 300 Maxwella” w Lublinie

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szkolenia

Zapoznajcie się z naszym harmonogramem szkoleń