Kultowe treningi kettlebell – Łódź za darmo

kurs instruktora kettlebell w Łodzi

Kultowe treningi kettlebell – Łódź za darmo

Szkolenie odbędzie się w sobotę 4 lutego w Łodzi. Gościny udzieli nam klub Keep Your Balance, ul. Łąkowej 11. Wystartujemy o 12.00, skończymy około 3 godzin później. Uczestników prosimy o wcześniejsze przybycie aby był czas na rejestrację i przebranie się.

Celem szkolenia będzie nauczenie uczestników 18 ćwiczeń kettlebell wchodzących w skład kultowego treningu z odważnikami: “Treningu 300 powtórzeń Steav’a Maxwella”. To jeden z najbardziej lubianych i najlepiej rozpoznawalnych (można powiedzieć “sztandarowych”) treningów kettlebell. Łączy o w sobie ćwiczenia zarówno z amerykańskiej szkoły hardstyle, jak i rosyjskiej giriewoj sport. Wykonanie “300 Maxwella” będzie ukoronowaniem szkolenia.

Szkolenie poprowadzi instruktor kettlebell Anna Tybura. Ania oprócz “normalnych” uprawnień instruktorskich posiada też legitymacje instruktora kettlebell szkoły hardstyle oraz szkoły giriewoj sport. Należy też do bardzo wąskiego grona instruktorów – wykładowców, to znaczy osób, które mogą samodzielnie poprowadzić kurs instruktorski.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Zapisy na szkolenie wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Organizatorami szkolenia są:

Polska Federacja Sportów Odważnikowych

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

klub Keep Your Balance

Szkolenie jest bezpłatne i prowadząca je instruktorka nie pobiera żadnej formy wynagrodzenia. Z pewnością jednak nie będzie protestować jeżeli na koniec wrzucicie coś “do kapelusza”

Na wszelkie wątpliwości i pytania chętnie odpowie Wam nadzorując szkolenie Lech LEON Kledzik: tel. 660786972 biuro@kettlebell.org.pl

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich szkoleń oraz naszymi planami na przyszłość