Kurs instruktor bulgarian bag NIEDZIELA

kurs instruktor bulgarian bag

Kurs instruktor bulgarian bag NIEDZIELA

Dwa terminy do wyboru: sobota lub niedziela::
Termin I sobota 24.10.2020 godz. 11.00 – 19.00
Termin II niedziela 25.10.2020 godz. 10.00 – 18.00

Wyraźnie zaznaczamy, że szkolenie jest 1-dniowe. Wybieracie czy chcecie brać udział w sobotę czy w niedzielę.

NA TEJ STRONIE ZAPISUJECIE SIĘ NA KURS NIEDZIELNY

ZAPISY NA KURS SOBOTNI – TUTAJ Najprawdopodobniej nie ma już jednak wolnych miejsc
Miejsce: Fitness Magnum Gdańsk (dawniej Fitness LEON), ul. Kartuska 422a, 80-125 Gdańsk, tel. 58 3004050

Prowadzący:

Ivan Ivanov: legendarny bułgarski zapaśnik i trener. Były trener kadry olimpijskiej USA w zapasach (prowadzona przez niego drużyna osiągała największe sukcesy w historii), a przede wszystkim twórca worka bułgarskiego (bulgarian bag) i systemu treningowego z nim związanego.
Asystuje:Lech LEON Kledzik uczeń iwana Iwanowa i jego przedstawiciel w Polsce, instruktor (lvl 2) Bulgarian Bag

Opis kursu:

Uczestnicy poznają zasady wszystkich podstawowych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim (łącznie ponad 100), a także zapoznają się z zasadami prowadzenia treningów osobistych i zajęć grupowych z wykorzystaniem tego sprzętu. Szkolenie dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej w pierwszej jednak kolejności dla zapaśników, judoków, czy zawodników MMA oraz innych sztuk, systemów i sportów walki. Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim i tłumaczone na język polski.

Uprawnienia:

Uczestnicy otrzymują uprawnienia „Suples Bulgarian Bag Instructor”, które pozwalają na prowadzenie na całym świecie zajęć grupowych, treningów indywidualnych i szkoleń (pod warunkiem nienadawania na szkoleniach uprawnień instruktorskich) z wykorzystaniem worków bułgarskich.

Zaznaczamy że zarówno wzór towarowy jak i nazwa worek bułgarski jest strzeżona patentami na terenie USA i Unii Europejskiej. Ich właścicielem jest Iwan Iwanow i prowadzona przez niego firma „Suples Ltd”. Używanie uprawnień instruktorskich wydanych przez jakąkolwiek instytucję nie mającą upoważnienia Iwana Iwanowa jest nielegalne i może być przyczyną postępowania sądowego. Uprawnienia są nadawane na okres 3 lat. Odnawiają się automatycznie jeżeli uczestnik powtórzy kurs instruktorski. Odpłatność za taką powtórkę wynosić będzie maksymalnie połowę ceny normalnego szkolenia, choć liczymy że  będzie to dużo taniej.

Materiały szkoleniowe:

Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe na około miesiąc przed rozpoczęciem szkolenia . Materiały będą dostępne częściowo w wersji polskie, częściowo anglojęzycznej. W tym samym czasie (wrzesień) utworzymy zamkniętą grupę na Facebook, gdzie będziemy mogli „online” odpowiadać na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości.

Certyfikaty i dodatki:

Wszyscy uczestnicy kursu po jego ukończeniu otrzymują certyfikaty potwierdzające uprawnienia instruktorskie, pamiątkowe koszulki, prosty posiłek podczas przerwy w kursie (zazwyczaj pizza), jest też możliwość darmowego noclegu wraz ze śniadaniem w dobrym hotelu w pobliżu miejsca szkolenia (patrz niżej)

Cena:

1.490 zł (ewentualnie 2.000 przy rejestracji last minute)
Formy płatności:
Przelew na konto Fitness LEON w Gdańsku 96 1940 1076 3109 3150 0002 0000 . W  tytule przelewu prosimy napisać „Kurs Instruktora Bulgarian Bag  dzień 1″ lub „Kurs Instruktora Bulgarian Bag  dzień 2”
Płatność: 290 zł w momencie rejestracji, resztę (1.200 zł), na miejscu w dniu szkolenia. W wyjątkowym wypadku organizator może się zgodzić na inne rozłożenie płatności (prosimy o kontakt w tej sprawie). Wpłaty nie będą zwracane jeżeli osoba wpłacająca zrezygnuje z udziału w szkoleniu, chyba że znajdzie inną osobę na zastępstwo. Jeżeli będą wolne miejsca możliwa będzie rejestracja bezpośrednio przed szkoleniem, w takim wypadku opłata wynosi jednak 2.000 zł.

Zasady udziału osób posiadających już uprawnienia instruktora bulgarian bag. Decyzja w tej sprawie zapadanie na przełomie września i października 2020

Bonus specjalny

Wszyscy uczestnicy kursu instruktorskiego mogą wziąć całkiem za darmo udział w piątkowym (23 października 2020) 4- godzinnym szkoleniu bulgarian bag, które Iwan Iwanow poprowadzi w Kobylinie

Noclegi

Dla osób które zapiszą się na kurs instruktor bulgarian bag i do końca sierpnia wpłacą zaliczkę organizator opłaci noclegi (pokoje 2- i 3- osobowe) wraz ze śniadaniem w dobrym hotelu w pobliżu miejsca szkolenia HOTEL WALEWSCY. Prosimy w tej sprawie kontaktować się z nami.

Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam asystujący Iwanowi Iwanowowi Lech LEON Kledzik tel. 660786972. Uwaga: LEON nie będzie miał możliwości telefonicznego zapisania Was na szkolenie.