Kurs instruktora 5-boju kettlebell w Gorzowie Wielkopolskim

kurs instruktora 5-boju kettlebell

BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Kurs instruktora 5-boju kettlebell w Gorzowie Wielkopolskim

To jeden z tzw. „kursów mikołajkowych”. Już od wielu lat Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness organizuje w grudniu, w kilku ośrodkach jednocześnie, kursy instruktorskie po cenach wyraźnie niższych niż w pozostałych miesiącach. W tym roku zniżka wynosi 300 zł, uczestnicy zapłacą 990 zł zamiast 1.290 zł. (do tej ceny należy dodać 60 zł rocznej składki członkowskiej na PSKiF – organizację zrzeszająca instruktorów).

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w weekend 9/10 grudnia 2023 w CENTRUM SPORTOWYM CF1, przy ulicy Kostrzyńskiej 12 w Gorzowie Wielkopolskim. Sobota 11.00-16.00 (prosimy o przybycie około 20 minut wcześniej, aby był czas na rejestrację uczestników), niedziela 11.00-16.00.

Opis

5-bój to najprężniej rozwijający się obecnie kierunek kettlebell. Wydaje się, że żaden inny trend w treningu z odważnikami nie odnotowuje takiego wzrostu liczby miłośników co 5-bój. Dyscyplina (jako jedyna) pozwala na rywalizację z sobą przedstawicieli obu głównych kierunków kettlebell: szkoły amerykańskiej – hardstyle i rosyjskiej – giriewoj sport.

Podczas kursu nauczycie się nie tylko techniki ćwiczeń składających się na 5-bój (zarzut – clean, zarzut z wyciśnięciem siłowym – long cycle press, podrzut – jerk, półrwanie – halfsnatch, wycisko-podrzut – push press). Ważnym elementem będzie też nauka kilkunastu ćwiczeń uzupełniających i pomocniczych ze sztangą oraz odważnikami kettlebell.

Uczestnicy poznają też zasady rozgrywania zawodów i zdobędą podstawową wiedzę na temat obowiązujących przepisów oraz sędziowania. Około 30’-40’ poświęcimy na przekazanie Wam wiedzy o programowania treningów.

Dodatkowym profitem jest możliwość wprowadzenia pięcioboju kettlebell do pracy ze swoimi podopiecznymi jako znakomity test siły i wytrzymałości.

Prowadzący

Marcin Filipiak pełni funkcję Głównego Szkoleniowca w największej polskiej organizacji skupiającej miłośników sportu odważnikowego – Polskim Stowarzyszeniu Kettlebell i Fitness. Marcin jest wielokrotnym medalistą prestiżowych zawodów międzynarodowych, w tym mistrzostw świata i Europy. Od 10 lat jet członkiem kadry Polski kettlebell sport. To najlepiej rozpoznawalny „ambasador” 5-boju w Polsce, od wielu lat zaangażowany w propagowanie tej dyscypliny sportowej. Marcin jest też wicemistrzem świata w 5-boju kettlebell w randze Master of Sport in Pentathlon Kettlebell IKMF.

Egzamin i uprawnienia

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora 5-boju kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Pozwalają one na samodzielne prowadzenie zajęć grupowych i treningu osobistego z zakresu kettlebell z ukierunkowaniem na 5-bój. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie. Jego celem nie jest sprawdzian siły, lecz umiejętności przyswojenia sobie technik poznanych w czasie kursu. Uprawnienia będą potwierdzone legitymacją instruktorską i stosownym certyfikatem.

Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS. Jest też członkiem licznych organizacji międzynarodowych skupiających środowiska kettlebell na całym świecie.

Organizator

Organizatorem szkolenia jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness wspólnie z Centrum Sportowym CF1. Kurs objęty jest patronatem Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych

Rejestracja udziału

Rejestracja udziału wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Cena

990 zł zamiast regularnej ceny 1.290. Do tego należy dodać 60 zł rocznej składki członkowskiej na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów).

UWAGA WAŻNE: osoby posiadające ważne uprawnienia instruktora 5-boju kettlebell PSKiF, mogą uczestniczyć w szkoleniu za darmo. Warunkiem bezpłatnego uczestnictwa są wolne miejsca. O chęci bezpłatnego powtórzenia kursu prosimy informować nas przez mail: biuro@kettlebell.org.pl Prosimy nie zapisywać się przez formularz zgłoszeniowy

Formy płatności

60 zł rocznej składki członkowskiej na PSKiF, przelewem w momencie rejestracji. Dane do przelewu: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness, konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 W tytule przelewu „roczna składka członkowska od 9.12.2023 Gorzów” UWAGA: podany numer konta służy jedynie przelewaniu składek członkowskich, prosimy nie używać go do regulowania jakichkolwiek innych płatności

Pozostałą kwotę (tzn. 990 zł) prosimy opłacić gotówką, na miejscu, bezpośrednio przed szkoleniem.

Informacje dodatkowe

W razie pytań lub wątpliwości, prowadzący szkolenie Marcin Filipiak stoi zawsze chętnie do Waszej dyspozycji: biuro@kettlebell.org.pl tel. 665814092

Kursy mikołajkowe ze zniżką 300 zł. odbędą się 2/3 grudnia i 9/10 grudnia w kilku polskich miastach. TUTAJ znajdziecie ich pełną listę

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich szkoleń  oraz naszymi planami na najbliższe miesiące