Kurs instruktora 5-boju kettlebell w Żaganiu

Kurs instruktora 5-boju

Kurs instruktora 5-boju kettlebell w Żaganiu

W cenie kursu nocleg i śniadanie

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się 4 / 5 lutego 2023 w Kompleksie Arena Żagań przy ulicy Kochanowskiego 6, 68-100 Żagań. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę zaczynamy o 11.00, a kończymy około 16.00

Opis

To dopiero czwarty tego typu kurs w Polsce. 5-bój to najprężniej rozwijający się obecnie kierunek kettlebell. Wydaje się, że żaden inny trend w treningu z odważnikami nie odnotowuje takiego wzrostu liczby miłośników co 5-bój. Dyscyplina (jako jedyna) pozwala na rywalizację z sobą przedstawicieli obu głównych kierunków kettlebell: szkoły amerykańskiej – hardstyle i rosyjskiej – giriewoj sport.

Podczas kursu nauczycie się nie tylko techniki ćwiczeń składających się na 5-bój (zarzut – clean, zarzut z wyciśnięciem siłowym – long cycle press, podrzut – jerk, półrwanie – halfsnatch, wycisko-podrzut – push press). Ważnym elementem będzie też nauka kilkunastu ćwiczeń uzupełniających i pomocniczych ze sztangą oraz odważnikami kettlebell.

Uczestnicy poznają też zasady rozgrywania zawodów i zdobędą podstawową wiedzę na temat obowiązujących przepisów oraz sędziowania. Około 30’-40’ poświęcimy na przekazanie Wam wiedzy o programowania treningów.

Dodatkowym profitem jest możliwość wprowadzenia pięcioboju kettlebell do pracy ze swoimi podopiecznymi jako znakomity test siły i wytrzymałości.

Prowadzący

Marcin Filipiak – najlepiej rozpoznawalny „ambasador” 5-boju w Polsce, od wielu lat zaangażowany w propagowanie tej dyscypliny sportowej. Marcin jest też wicemistrzem świata w 5-boju kettlebell w randze Master of Sport in Pentathlon Kettlebell IKMF. Jest on też Głównym Szkoleniowcem Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness – największej polskie organizacji szkolącej instruktorów kettlebell.

Egzamin i uprawnienia

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora 5-boju kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Pozwalają one na samodzielne prowadzenie zajęć grupowych i treningu osobistego z zakresu kettlebell z ukierunkowaniem na 5-bój. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie. Jego celem nie jest sprawdzian siły, lecz umiejętności przyswojenia sobie technik poznanych w czasie kursu.
Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS. Jest też członkiem licznych organizacji międzynarodowych skupiających środowiska kettlebell na całym świecie.

Organizator

Organizatorem szkolenia jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Rejestracja udziału

Rejestracja udziału wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Cena i formy płatności

1.090 złotych + 60 złotych roczna składka członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów kettlebell).

Składka na PSKiF 60 zł powinna być zapłacona w momencie rejestracji przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 4 lutego”. UWAGA: podane konto jest kontem wyłącznie do wpłacania składek członkowskich, prosimy nie dokonywać na nie żadnych innych wpłat.

Właściwą opłatę za kurs (1.090 zł) prosimy zapłacić gotówką, na miejscu w dniu szkolenia.

Zniżki

Instruktorzy PSKiF mający na bieżąco opłacone składki (dotyczy instruktorów kettlebell, hardstyle, giriewoj sport) – 30% to oznacza opłatę 770 zł, zamiast 1.090. Oczywiście nie trzeba też przelewać 60 zł składki

Osoby posiadające uprawnienia instruktora 5-boju kettlebell mogą uczestniczyć w kursie za darmo, pod warunkiem, że będą wolne miejsca. TAKIE OSOBY NIE ZAPOISUJĄ SIĘ PRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY tylko drogą mailową: biuro@kettlebell.org.pl

Noclegi

Pierwszych 10 zapisanych osób otrzymuje bezpłatny nocleg (4 / 5 lutego) ze śniadaniem na terenie kompleksu sportowego w miejscu szkolenia. Pokoje 2- i 3-osobowe. O chęci skorzystania z oferty prosimy informować mailem przy rejestracji. Nie mamy możliwości pomóc w rezerwacji noclegów dla osób towarzyszących

Informacje dodatkowe

W razie pytań lub wątpliwości, nadzorujący szkolenie Lech LEON Kledzik stoi zawsze chętnie do Waszej dyspozycji: biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich szkoleń oraz naszymi planami na najbliższe miesiące