Kurs instruktora 5-boju kettlebell we Wrocławiu

kurs instruktora kettlebell
Kurs instruktora 5-boju kettlebell we Wrocławiu

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się 3 i 4 czerwca (łącznie 10 godzin) we Wrocławiu. Dokładny adres: N11 Wrocławskie Centrum Sportu przy ulicy Nektarowej 11 B. W sobotę 12.00 – 17.00, w niedzielę 11.00-16.00.

Opis

To jeden z pierwszych tego typu kursów w Polsce. 5-bój to najprężniej rozwijający się obecnie kierunek kettlebell. Wydaje się, że żaden inny trend w treningu z odważnikami nie odnotowuje takiego wzrostu liczby miłośników co 5-bój. Dyscyplina (jako jedyna) pozwala na rywalizację z sobą przedstawicieli obu głównych kierunków kettlebell: szkoły amerykańskiej – hardstyle i rosyjskiej – giriewoj sport.
Podczas kursu nauczycie się nie tylko techniki ćwiczeń składających się na 5-bój (zarzut – clean, zarzut z wyciśnięciem siłowym – long cycle press, podrzut – jerk, półrwanie – halfsnatch, wycisko-podrzut – push press). Ważnym elementem będzie też nauka kilkunastu ćwiczeń uzupełniających i pomocniczych ze sztangą oraz odważnikami kettlebell.
Uczestnicy poznają też zasady rozgrywania zawodów i zdobędą podstawową wiedzę na temat obowiązujących przepisów oraz sędziowania. Około 30’-40’ poświęcimy na przekazanie Wam wiedzy o programowania treningów.
Dodatkowym profitem jest możliwość wprowadzenia pięcioboju kettlebell do pracy ze swoimi podopiecznymi jako znakomity test siły i wytrzymałości.

Prowadzący

Marcin Filipiak (na zdjęciu) pełni funkcję Głównego Szkoleniowca w największej polskiej organizacji skupiającej miłośników sportu odważnikowego – Polskim Stowarzyszeniu Kettlebell i Fitness. Marcin jest wielokrotnym medalistą prestiżowych zawodów międzynarodowych, w tym mistrzostw świata i Europy. Od 10 lat jet członkiem kadry Polski kettlebell sport. To najlepiej rozpoznawalny „ambasador” 5-boju w Polsce, od wielu lat zaangażowany w propagowanie tej dyscypliny sportowej. Marcin jest też wicemistrzem świata w 5-boju kettlebell w randze Master of Sport in Pentathlon Kettlebell IKMF.

Egzamin i uprawnienia

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora 5-boju kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Pozwalają one na samodzielne prowadzenie zajęć grupowych i treningu osobistego z zakresu kettlebell z ukierunkowaniem na 5-bój. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie. Jego celem nie jest sprawdzian siły, lecz umiejętności przyswojenia sobie technik poznanych w czasie kursu. Uprawnienia będą potwierdzone legitymacją instruktorską i stosownym certyfikatem.
Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS. Jest też członkiem licznych organizacji międzynarodowych skupiających środowiska kettlebell na całym świecie.

Organizator

Organizatorem szkolenia jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. Kurs objęty jest patronatem Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych

Rejestracja udziału

Rejestracja udziału wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Cena i formy płatności

1.090 złotych + 60 złotych roczna składka członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja zrzeszająca instruktorów kettlebell).
Składka na PSKiF 60 zł powinna być zapłacona w momencie rejestracji przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 3 czerwca”. UWAGA: podane konto jest kontem wyłącznie do wpłacania składek członkowskich, prosimy nie dokonywać na nie żadnych innych wpłat.
Właściwą opłatę za kurs (1.090 zł) prosimy zapłacić gotówką, na miejscu w dniu szkolenia.

Zniżki

Instruktorzy PSKiF mający na bieżąco opłacone składki (dotyczy instruktorów kettlebell, hardstyle, giriewoj sport)) – 30% to oznacza opłatę 770 zł, zamiast 1.090. Oczywiście nie trzeba też przelewać 60 zł składki
Osoby posiadające uprawnienia instruktora 5-boju kettlebell mogą uczestniczyć w kursie za darmo, pod warunkiem, że będą wolne miejsca. TAKIE OSOBY NIE ZAPISUJĄ SIĘ PRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY tylko drogą mailową: biuro@kettlebell.org.pl

Informacje dodatkowe

W razie pytań lub wątpliwości, prowadzący szkolenie Marcin Filipiak stoi zawsze chętnie do Waszej dyspozycji: biuro@kettlebell.org.pl tel. 665814092
Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich szkoleń  oraz naszymi planami na najbliższe miesiące