Kurs instruktora hardstyle kettlebell w Gdańsku

Kurs instruktora kettlebell hardstyle w Gdańsku

W cenie kursu nocleg i śniadanie w dobrym hotelu niedaleko miejsca szkolenia (Hotel Walewscy)

Data i miejsce
Klub Fitness Magnum w Gdańsku (ul. Kartuska 422 a) w sobotę i niedzielę 30 września / 1 października. W sobotę 12.00-18.00, w niedzielę 12.00 – 16.00

Prowadzący
Dariusz Reinhard – nazwany niedawno „Totemem polskiego hardstyle”. Pełni funkcję Głównego Szkoleniowca kettlebell hardstylle PSKiF. Jest między innymi rekordzistą świata w tureckim wstawaniu (tzw. TGU to sztandarowe ćwiczenie tej szkoły kettlebell). Darkowi towarzyszyć będzie Rafał Kaczmarek – instruktor hardsylle z wieloletnim doświadczeniem, jedna z najlepiej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny hardstyle.

Opis
Nauka wszystkich podstawowych technik zgodnie ze szkołą kettlebell hardstyle. Uczestnicy zapoznają się też z metodyką prowadzenia zajęć grupowych jak i treningów indywidualnych kettlebell oraz zasadami układania planów treningowych.

Uprawnienia i egzamin
po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora ketllebell hardstyle Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego jak również szkoleń (bez prawa nadawania stopni instruktorskich). Egzamin polega na prawidłowym przedstawieniu technik ćwiczeń poznanych na kursie oraz umiejętności przekazywania tej wiedzy podopiecznym. W razie niepowodzenia egzaminy poprawkowe odbywają się bez dodatkowych opłat. Możliwe jest zdanie poprawki za pośrednictwem nagrania video wybranych technik.

Cena kursu
1.190 złotych + 60 zł roczna składka na zrzeszające instruktorów Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia.

Rabaty:
– 60 zł : osoby mające opłaconą składkę 60 zł nie muszą jej płacić.
– 200 zł rabat dla instruktorów kettlebell, 5-boju kettlebell lub giriewoj sport (do zapłacenia 990 zł)
– 400 zł rabat dla osób posiadających ważne uprawnienia kettlebell hardstyle PSKiF (do zapłacenia 790 zł)

Gdańsk kurs instruktora kettlebell hardstyle – Sposoby płatności

Roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 1 października”.  UWAGA: podany nr konta służy wyłącznie przelaniu 60 zł składki, proszę nie przelewać na to konto żadnych innych opłat. Pozostałą kwotę na miejscu w dniu szkolenia.
Rezerwacja udziału tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Noclegi

W cenie kursu nocleg i śniadanie w dobrym hotelu niedaleko miejsca szkolenia (Hotel Walewscy). Nocleg w pokojach 2- i 3-osobowych. Możliwość zamówienia “jedynki” za dopłatę 100 zł. O chęci skorzystania z noclegu prosimy poinformować nas najpóźniej do połowy września.

Więcej informacji (ale nie rezerwacja udziału!) chętnie udzieli kierownik szkolenia Lech LEON Kledzik tel. 660786972 biuro@kettlebell.org.pl

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich szkoleń oraz z naszymi planami na najbliższe miesiące