Kurs instruktora kettlebell Gdańsk. 30% zniżki

Szkolenie kettlebell gdańsk kurs instruktora

Kurs instruktora kettlebell Gdańsk. 30% zniżki

Możliwość bezpłatnego noclegu

Jak co roku “mikołajkowe” kursy instruktora kettlebell mają specjalną, niemal 30-procentową zniżkę. Zamiast regularnej ceny 800 zł, płacicie 570 zł. Osoby, które mają już uprawnienia instruktorskie mogą powtórzyć wiedzę całkiem za darmo.

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w klubie Fitness MAGNUM (dawniej LEON) 7 i 8 grudnia 2019. W sobotę 7 grudnia 13.00 – 18.00, w niedzielę 8 grudnia 12.00-17.00.

Opis

Nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia zarówno treningów indywidualnych jak i zajęć grupowych i szkoleń kettlebell. Uczestnicy poznają reguły zarówno rosyjskiej szkoły giriewoj sport jak i amerykańskiej hardstyle.

Prowadzący

Lech “LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor-wykładowca kettlebell, założyciel i główny szkoleniowiec Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Egzamin

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników)

Uprawnienia

Uprawnienia są honorowane w Polsce i  na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS, jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj

Cena

510 złotych – bez uprawnień instruktorskich lub 570 z uprawnieniami (510 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF), uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny

Sposób płatności

W chwili rezerwacji udziału roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 7 grudnia Gdańsk” . Pozostałą kwotę (510 zł) na miejscu w dniu szkolenia.

Noclegi

Dla osób spoza Gdańska jest możliwość bezpłatnego noclegu wraz ze śniadaniem w bardzo dobrym hotelu Dworek Pani Walewska. Hotel mieści się przy tej samej ulicy co miejsce szkolenia jednak nie w bezpośrednim pobliżu. Można dojechać bez problemu autobusem, bez przesiadek, dosłownie “spod drzwi – pod drzwi”. Samochodem potrzeba kilku, a piechotą około 20-25 minut. Zakwaterowanie może być w 2-u lub 3-osobowych pokojach. Osoby zainteresowane noclegiem proszone są o skontaktowanie się bezpośrednio z LEONEM: fitness@fitnessleon.pl tel. 660786972

Dodatkowe informacje

Potrzebujecie więcej informacji na temat “Kurs instruktora kettlebell Gdańsk”? Napiszcie do nas. Na wszystkie pytania chętnie odpowie prowadzący szkolenie LEON: 660786972. Chcemy jednak zaznaczyć, że LEON nie będzie miał technicznych możliwości prowadzenia telefonicznych zapisów. Te możliwe są tylko przez przycisk “CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ NA TO SZKOLENIE” (pod mapką)

Podobne kursy instruktora kettlebell, z taką samą mikołajkową zniżką odbędą się w tym samym terminie w Gorzowie Wielkopolskim, Lublinie i Konstantynowie Łódzkim. Niestety oferta darmowego noclegu dotyczy tylko Gdańska.