Kurs instruktora kettlebell Gdańsk. 30% zniżki

Szkolenie kettlebell gdańsk kurs instruktora

Kurs instruktora kettlebell Gdańsk. 30% zniżki

Możliwość bezpłatnego noclegu

Jak co roku “mikołajkowe” kursy instruktora kettlebell mają specjalną, niemal 30-procentową zniżkę. Zamiast regularnej ceny 800 zł, płacicie 570 zł. Osoby, które mają już uprawnienia instruktorskie mogą powtórzyć wiedzę całkiem za darmo.

UWAGA: jeżeli nie ma już możliwości zapisania się z powodu braku wolnych miejsc – napisz do nas: biuro@kettlebell.org.pl . Wpiszemy Ciebie na listę rezerwową. Zazwyczaj 2-3 osoby rezygnują krótko przed datą szkolenia. Nie wszystko stracone.

 

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w klubie Fitness MAGNUM (dawniej LEON) 7 i 8 grudnia 2019. W sobotę 7 grudnia 13.00 – 18.00, w niedzielę 8 grudnia 12.00-17.00.

Opis

Nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia zarówno treningów indywidualnych jak i zajęć grupowych i szkoleń kettlebell. Uczestnicy poznają reguły zarówno rosyjskiej szkoły giriewoj sport jak i amerykańskiej hardstyle.

Prowadzący

Lech “LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor-wykładowca kettlebell, założyciel i główny szkoleniowiec Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Egzamin

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników)

Uprawnienia

Uprawnienia są honorowane w Polsce i  na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS, jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj

Cena

510 złotych – bez uprawnień instruktorskich lub 570 z uprawnieniami (510 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF), uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny

Sposób płatności

W chwili rezerwacji udziału roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 7 grudnia Gdańsk” . Pozostałą kwotę (510 zł) na miejscu w dniu szkolenia.

Noclegi

Dla osób spoza Gdańska jest możliwość bezpłatnego noclegu wraz ze śniadaniem w bardzo dobrym hotelu Dworek Pani Walewska. Hotel mieści się przy tej samej ulicy co miejsce szkolenia jednak nie w bezpośrednim pobliżu. Można dojechać bez problemu autobusem, bez przesiadek, dosłownie “spod drzwi – pod drzwi”. Samochodem potrzeba kilku, a piechotą około 20-25 minut. Zakwaterowanie może być w 2-u lub 3-osobowych pokojach. Osoby zainteresowane noclegiem proszone są o skontaktowanie się bezpośrednio z LEONEM: fitness@fitnessleon.pl tel. 660786972

Dodatkowe informacje

Potrzebujecie więcej informacji na temat “Kurs instruktora kettlebell Gdańsk”? Napiszcie do nas. Na wszystkie pytania chętnie odpowie prowadzący szkolenie LEON: 660786972. Chcemy jednak zaznaczyć, że LEON nie będzie miał technicznych możliwości prowadzenia telefonicznych zapisów. Te możliwe są tylko przez przycisk “CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ NA TO SZKOLENIE” (pod mapką)

UWAGA: jeżeli nie ma już możliwości zapisania się z powodu braku wolnych miejsc – napisz do nas: biuro@kettlebell.org.pl . Wpiszemy Ciebie na listę rezerwową. Zazwyczaj 2-3 osoby rezygnują krótko przed datą szkolenia. Nie wszystko stracone.

 

Podobne kursy instruktora kettlebell, z taką samą mikołajkową zniżką odbędą się w tym samym terminie w Gorzowie Wielkopolskim, Lublinie i Konstantynowie Łódzkim. Niestety oferta darmowego noclegu dotyczy tylko Gdańska.