Kurs instruktora kettlebell – Gdańsk. Darmowy nocleg

kurs instruktora kettlebell - Gdańsk

Kurs instruktora kettlebell – Gdańsk. Darmowy nocleg w dobrym hotelu, w pobliżu miejsca szkolenia ze śniadaniem dla uczestników i osób towarzyszących.

Data, miejsce, termin

Szkolenie odbędzie się w weekend 26/27 września 2020 w gdańskim klubie Fitness Magnum (dawniej Fitness LEON). Ulica Kartuska 422a.

Sobota od 12.00 do 17.00, niedziela od 11.00 do 17.00

Opis i prowadzący

Celem kursu jest  nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia treningów osobistych oraz zajęć grupowych kettlebell. Uczestnicy poznają podstawowe techniki (łącznie ponad 20) ćwiczeń charakterystyczne dla amerykańskiej szkoły hardstyle oraz rosyjskiej giriewoj sport.

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor-wykładowca kettlebell. Założyciel i główny szkoleniowiec Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Egzamin i uprawnienia

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników). Jego celem nie jest sprawdzian siły lecz umiejętności przyswojenia sobie technik poznanych w czasie kursu.

Uprawnienia są honorowane w Polsce i  na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS, jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj.

Cena, sposoby płatności i zapisy

800 zł : 740 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF (organizacja zrzeszającą instruktorów kettlebell). Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny.

Jak płacić? W chwili rezerwacji udziału roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 26 września” . Pozostałą kwotę (740 zł) w dniu szkolenia.

UWAGA ZNIŻKA DLA SOLENIZANTÓW: jeżeli obchodzisz imieniny 26 lub 27 września otrzymujesz od nas specjalny prezent imieninowy: 20% zniżki na kurs. Zamiast 800 zł zapłacisz 640 (60 zł składka + 580 kurs). Zniżka dotyczy osób mających na imię: Cyprian, Damian, Justyna, Łucja i Teresa.

Zapisy na “Kurs instruktora kettlebell – Gdańsk” wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Darmowy nocleg dla uczestników i osób towarzyszących

Dla osób, które zarejestrują swój udział w kursie do 10 września jest możliwość uzyskania bezpłatnego noclegu ze śniadaniem na noc 26/27 września. Nocleg jest w dobrym hotelu w pobliżu miejsca szkolenia. Pokoje 2- i 3- osobowe. Oferta obejmuje też osobę towarzyszącą uczestnikowi. Ilość miejsc w hotelu jest ograniczona do 14 osób dlatego jest możliwe, że straci aktualność przed 31 sierpnia.

Chęć skorzystania z noclegu należy nam koniecznie zgłosić w chwili rejestracji: biuro@kettlebell.org.pl tel. 660786972

Informacje dodatkowe

Więcej informacji (ale nie rezerwacja udziału!) telefonicznie: 660 786 972 (Lech Kledzik – kierownik szkolenia), mailowo: biuro@kettlebell.org.pl

Zachęcamy do oglądnięcia fotorelacji z naszego poprzedniego kursu instruktorskiego (Gdańsk 4/5 lipca)