Kurs instruktora kettlebell giriewoj sport w Kaliszu

kurs kettlebell kaliszu
Kurs instruktora kettlebell giriewoj sport w Kaliszu

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w weekend 5/6 października. Trwać będzie około 10 godzin. Gościny udzieli nam klub Iron Fit Kalisz, mieszczący się przy ulicy Piskorzewie 10
 W sobotę startujemy o 14.00, zaś w niedzielę o 9.00. W oba dni kończymy 5 godzin później.

Kettlebell giriewoj sport – co to takiego?

Giriewoj sport (od rosyjskiego słowa giria – odważnik) to typowo ukraińsko-rosyjska szkoła kettlebell, nie skażona jakimikolwiek naleciałościami z Zachodu. Tym sposobem z odważnikami ćwiczą w Rosji wojsko, policja, straż pożarna, służby celne i graniczne. Również w 600 rosyjskich szkołach sportowych dzieciaki od 10 roku życia trenują zgodnie z zasadami giriewoj sport. Poza Rosją giriewoj sport jest jedynym znanym sposobem treningu kettlebell na Ukrainie, Białorusi czy w Kazachstanie oraz wielu innych tak zwanych republikach poradzieckich.

Prowadzący

Robert Jędrzejewski – wielokrotny mistrz świata i Europy, zdobywca Pucharu Świata i Pucharu Europy, kapitan polskiej drużyny kettlebell lifting.
Lech LEON Kledzik – trener kettlebell, wśród swoich podopiecznych ma licznych mistrzów i medalistów, mistrzostw świata, Europy i Polski, w tym Roberta Jędrzejewskiego.

Opis kursu

Nauka techniki sztandarowych ćwiczeń giriewoj sport: swing, rwanie, podrzut, długi cykl, nadrzut oraz kilkunastu tak zwanych ćwiczeń uzupełniających zarówno z kulami jak i ze sztangą czy workiem bułgarskim. Zasady budowania planów treningowych przygotowujących do zawodów. Nauka przepisów obowiązujących na zawodach.

Uprawnienia

uczestnicy otrzymują legitymacje instruktorskie oraz certyfikaty instruktorskie. Uprawnienia instruktorskie są dożywotnie pod warunkiem opłacania składek na Stowarzyszenie instruktorów (Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness) – 60 zł rocznie. Uprawnienia instruktorskie pozwalają na prowadzenie treningów indywidualnych i zajęć grupowych kettlebell według zasad szkoły giriewoj sport. Pozwalają także na prowadzenie szkoleń różnego rodzaju pod warunkiem nienadawania uprawnień instruktorskich.

Zniżki i rabaty

Instruktorzy kettlebell 300 zł zniżki, instruktorzy giriewoj sport chcący powtórzyć wiedzę 400 zł zniżki

Cena i sposoby płatności

Cena kursu: 1.390 zł + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF.
Osoby nie będące instruktorami PSKiF: w momencie rejestracji roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 5 października”. Uwaga, podany nr konta służy wyłącznie opłacaniu składek członkowskich. Prosimy nie dokonywać tam jakichkolwiek innych opłat. Pozostałą kwotę (1.390 zł), na miejscu, w dniu szkolenia.

Rejestracja udziału

Noclegi

Uczestnicy mogą skorzystać z bezpłatnego noclegu (noc z soboty na niedzielę) w dobrym kaliskim hotelu. W sobotę po treningu będzie można za darmo skorzystać z oferty SPA kaliskiego aquaparku. Warunkiem jest zapisanie się na kura do końca sierpnia 2024′ po tej dacie nie będzie możliwe skorzystanie z opcji darmowy hotel + SPA.

Informacje dodatkowe

Wszelkich informacji (ale nie rejestracja udziału) chętnie udzieli kierownik szkolenia Lech LEON Kledzik tel. 660786972, biuro@kettlebell.org.pl
Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich szkoleń: kettlebell.org.pl/galeria oraz terminami tych które planujemy w przyszłości: kettlebell.org.pl/szkolenia