Kurs instruktora kettlebell Gorzów Wlkp 2021

Kurs instruktora kettlebell Gorzów 2021
Kurs instruktora kettlebell Gorzów Wlkp 2021

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w CF1 Gorzów Wlkp., ul. Kostrzyńska 12. W środę i czwartek 20/21 stycznia w godzinach 9.00-14.00.

 

Opis

Nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia zarówno treningów indywidualnych jak i zajęć grupowych i szkoleń kettlebell. Uczestnicy poznają reguły zarówno rosyjskiej szkoły giriewoj sport jak i amerykańskiej hardstyle.

Prowadzący

Marcin Filipiak: instruktor – wykładowca Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Instruktor wykładowca to szkoleniowiec, który może samodzielnie poprowadzić kurs instruktorski, w Polsce jest 12 takich instruktorów. Marcin posiada też uprawnienia instruktorskie amerykańskiej szkoły hardstyle oraz rosyjskiej: giriewoj sport. Jest też sędzią kettlebell. Jednak Marcin to w pierwszej kolejności zawodnik, członek kadry narodowej kettlebell, wielokrotny medalista mistrzostw świata, Europy i Polski. Ponadto aktualny rekordzista Polski Pięcioboju Kettlebell.

Egzamin

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników)

Uprawnienia

Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS, jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj

Cena i rejestracja udziału

800 złotych  (740 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF), uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny
Zapisy wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Sposób płatności

W chwili rezerwacji udziału roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 20 stycznia” . Pozostałą kwotę (740 zł) na miejscu w dniu szkolenia, gotówką.

Dodatkowe informacje

Potrzebujecie więcej informacji na temat “Kurs instruktora kettlebell Gorzów 2021”? Napiszcie do nas: biuro@kettlebell.org.pl Na wszystkie pytania chętnie odpowie nasz główny szkoleniowiec Lech Leon Kledzik: 660786972. Chcemy jednak zaznaczyć, że LEON nie będzie miał technicznych możliwości prowadzenia telefonicznych zapisów.
Zachęcamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń