Kurs instruktora kettlebell Gorzów Wlkp. 30% zniżki

kurs instruktora kettlebell Gorzów

Kurs instruktora kettlebell Gorzów Wlkp. 30% zniżki

Jak co roku “mikołajkowe” kursy instruktora kettlebell mają specjalną, niemal 30-procentową zniżkę. Zamiast regularnej ceny 800 zł, płacicie 570 zł. Osoby, które mają już uprawnienia instruktorskie mogą powtórzyć wiedzę całkiem za darmo.

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w weekend 7/8 grudnia 2019 w CF1 Gorzów Wlkp., ul. Zielona 33/34 W sobotę 7 grudnia 9.00 – 14.00, w niedzielę 8 grudnia 9.00-14.00.

Opis

Nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia zarówno treningów indywidualnych jak i zajęć grupowych i szkoleń kettlebell. Uczestnicy poznają reguły zarówno rosyjskiej szkoły giriewoj sport jak i amerykańskiej hardstyle.

Prowadzący

Marcin Filipiak: instruktor – wykładowca Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Instruktor wykładowca to szkoleniowiec, który może samodzielnie poprowadzić kurs instruktorski, w Polsce jest 12 takich instruktorów. Marcin posiada też uprawnienia instruktorskie amerykańskiej szkoły hardstyle oraz rosyjskiej: giriewoj sport. Jest też sędzią kettlebell. Jednak Marcin to w pierwszej kolejności zawodnik, członek kadry narodowej kettlebell, wielokrotny medalista mistrzostw świata, Europy i Polski.

Egzamin

Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników)

Uprawnienia

Uprawnienia są honorowane w Polsce i  na całym świecie – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS, jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj

Cena

510 złotych – bez uprawnień instruktorskich lub 570 z uprawnieniami (510 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF), uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny

Sposób płatności

W chwili rezerwacji udziału roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 7 grudnia Gorzów” . Pozostałą kwotę (510 zł) na miejscu w dniu szkolenia.

Dodatkowe informacje

Potrzebujecie więcej informacji na temat “Kurs instruktora kettlebell Gorzów”? Napiszcie do nas. Na wszystkie pytania chętnie odpowie nasz główny szkoleniowiec LEON: 660786972. Chcemy jednak zaznaczyć, że LEON nie będzie miał technicznych możliwości prowadzenia telefonicznych zapisów. Te możliwe są tylko przez przycisk “CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ NA TO SZKOLENIE” (pod mapką)