Kurs instruktora kettlebell hardstyle Toruń

kettlebell hardstyle kurs instruktora Toruń

Kurs instruktora kettlebell hardstyle Toruń

Data i miejsce szkolenia

Termin: 7-8.03.2020 roku (sobota / niedziela)

Czas trwania: 10-12 godzin, sobota od  10:00 do 16:00 i niedziela od 9:00 do 15:00

Miejsce: nowa siedziba DRYLA PRO – Toruń (ul. Chrobrego 94)

Opis

Zapraszamy na dwudniowe szkolenie, na którym poznasz podstawowe techniki bezpiecznej i efektywnej pracy z odważnikami kettlebell według metodyki szkoły Hardstyle. Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje parametry motoryczne i pogłębiać wiedzę z zakresu pracy z odważnikami kulowymi. Organizatorem kursu jest Polskie Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Program szkolenia:

1. Rozgrzewka i poprawa mobilności
2. Ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała
3. Ćwiczenia z odważnikami kettlebell:

-DEAD LIFT

-SWING

-RACK POSITION

-CLEAN

-MILITARY PRESS

-TURKISH GET UP

-GOBLET SQUAT

-FRONT SQUAT

-SNATCH

-ĆWICZENIA Z DWOMA ODWAŻNIKAMI KETTLEBELL

  1. Stopniowanie trudności ćwiczeń z kettlebell
    5. Korekta błędów technicznych
    6. Ćwiczenia dodatkowe z kettlebell
    7. Programowanie treningu

Egzamin:

Kurs kończy się egzaminem, który polega na prawidłowym przedstawieniu technik ćwiczeń poznanych na szkoleniu oraz umiejętności przekazywania tej wiedzy podopiecznym. W razie niepowodzenia egzaminy poprawkowe odbywają się bez dodatkowych opłat. Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora ketllebell hardstyle Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Uprawniają one do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego jak również szkoleń (bez prawa nadawania stopni instruktorskich).

Uczestnicy zapoznają się z metodyką prowadzenia zajęć grupowych jak i treningów indywidualnych z wykorzystaniem odważników kettlebell. Wszyscy uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe.

Prowadzący:

@Filip Dryla – Instruktor Wykładowca Kettlebell PSKiF, RKC Level II Russian Kettlebell Instructor Certification, Instruktor Giriewoj Sport PSKiF, Instruktor Clubbells PSKiF, Fitness Instructor – Weight Training, Krav Maga Practitioner

Wieloletni instruktor, wykładowca kettlebell i trener personalny Jako jedyny w Polsce posiada najwyższy stopień uprawnień amerykańskiej federacji RKC. Autor artykułów do Dragoon Door Publications. Uczestnik wielu szkoleń i seminariów. Jest właścicielem studia treningu funkcjonalnego DRYLA PRO w Toruniu.

@Agata Dryla Instruktor Kettlebell PSKiF, RKC Level I Russian Kettlebell Instructor Certification, Instruktor Clubbells PSKiF, Fitness Instructor – Weight Training, Instruktor TRX Life Fitness Academy, ICE Tomahawk Lic. B

Jedna z dwóch pierwszych kobiet w Polsce, która uzyskała uprawnienia amerykańskiej federacji RKC. Od lat współpracuje z ludźmi jako instruktor i trener personalny. Wciąż się rozwija – uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach.

Zapisy na kurs i formy płatności:

Zapisy na kurs odbywają się drogą mailową: filip@dryla.pro (prosimy o podanie danych osobowych i nr telefonu) lub prze FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Warunkiem rejestracji na kurs jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 200 zł na konto:

DRYLA PRO – Filip Dryla

nr konta: 59 1140 2004 0000 3302 7780 0946

tytułem: Kurs Instruktora Kettlebell Hardstyle Toruń zaliczka

-przy rejestracji do 14 lutego 2020 roku cena wynosi  800zł (200zł zaliczki na konto)

-od 15 lutego 2020 roku cena wynosi 900 zł (200 zł zaliczki na konto)

-dla Instruktorów Kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness oferujemy 20% zniżki

W cenę kursu wliczona jest roczna składka na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness w wysokości 60 zł. Osoby mające zapłaconą roczną składkę będą miały pomniejszoną opłatę o kwotę 60 zł.

Liczba miejsc ograniczona, o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach Instruktora Kettlebell Hardstyle na zasadzie “wolnego słuchacza” jest bezpłatny.

Nocleg

Dla uczestników szkolenia spoza Torunia jesteśmy w stanie zaoferować nocleg z dogodnymi zniżkami – szczegóły po kontakcie z nami.

Wszelkie pytania na temat “Kurs instruktora kettlebell hardstyle Toruń”  prosimy kierować na maila: filip@dryla.pro

Zapraszamy!